PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246565}

Odważna

The Brave One
7,0 26 505
ocen
7,0 10 1 26505
6,2 6
ocen krytyków
Odważna
powrót do forum filmu Odważna

jakie było zakończenie?

użytkownik usunięty

Bo zasnąłem.
Nie, nie z nudów. Na reklamie : / . Nie zobaczyłem ostatnie pol godziny filmu. Detektyw zaczal cos podejrzewac i prosil o sprawdzenie lokalizacji polaczenia z komorki bohaterki. Potem mi sie film urwal ; ) Jak sie skonczylo?

ocenił(a) film na 5

Gdyby film byl ciekawy to nawet na reklamie Bys nie usnol.Koncuwka byla zwienczeniem glupoty tego filmu.Ona oczywscie poszla sie zemscic i trafila akurat na trzech oprawcow(ni mnie ni wiecej tylko akurat 3 osoby ktore widziala raz w zyciu)Rozwalila dwoch w mgnieniu oka i zastanawiajac sie nad trzecimm nagle wpadll detektyw.Prosil ja zeby oddala mu bron i gdy to zrobila dal jej swoja mowiac zeby strzelila z legalnej.Potem prosil zeby postrzelila jego pozorujac w ten sposob napasc i przypisujac poprzednie zbrodnie opryszka.Pozniej uciekla jak jej kazal biegnac jak kura ze scieta droga.Naprawde lepiej ze sie wyspales bo film nic nie warty.

kieko

Ja też usnąłem w tym samym momencie hehe, a film faktycznie bez rewelacji, wcześniej leciał WYdział Wewnętrzny z Richardem Gere i dużo lepszy

no pięknie.. myslalam,ze tylko mnie uspily te reklamy ;) w tym samym momencie odlecialam :)

galvanize44

Po godzinie przestałam oglądać... To chyba mówi samo za siebie. Film zupełni bez ikry, jakiejś wciągającej fabuły, żałuję, że aż godzinę zmarnowałam na niego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones