PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142260}

Ognisty smok

Dragon Fire
5,7 75  ocen
5,7 10 1 75
Ognisty smok
powrót do forum filmu Ognisty smok

smok

ocenił(a) film na 10

Chcialbym bardzo obejrzec ten film kiedys ogladalem go jakies 15 lat temu i mi bardzo sie spodobal i chcialbym go obejrzec ale nie mam skad go sciagnac

ocenił(a) film na 10
piekarz231

Wlasnie dzisiaj go dorwalem i odrazu obejrzalem oczywiscie 10

ocenił(a) film na 1
piekarz231

ale sieczka jakich dużo

ocenił(a) film na 6
piekarz231

Ja mam ten film na płycie z lektorem,jak by ktoś chciał wymienic poglądy to pisać matello27@o2.pl

ocenił(a) film na 10
maciek27

Ja juz go dorwalem i tez mam ten film na plycie z lektorem podobnie jak i 550 innych filmow.Od jakiegos roku dokladnie od 28 listopada 2009 roku zaczalem sie iteresowac filmami zalozylem konto na filmwebie dopiero 8 maja 2010 roku i od tej pory oceniam filmy i ogladam za duzo nie mam ocenionych tylko okolo 250,ale przynajmniej szczere oceny daje.No i tak stalo sie to ma pasja dziekuje

ocenił(a) film na 6
piekarz231

Widze,ze tak jak ja rowniez jestes pasjonatem filmow sztuk walki,mam kilka unikatow ,ktorych z lektorem nie ma nikt,ty pewnie tez,jesli chcesz to mozesz wyslac mi na meila sloja liste unikatow karate z lektorem,zobacze co masz,ja bardzo klade nacisk na jakosc obrazowo-dzwiekowa,bo ty masz Ognistego smoka vhsrip lub tvrip,a ja z kolei w jakosci dvd-r(bozamowilem oryginal po angielsku) i wstawilem tam lektora,z korekcja dzwieku do dolby stereo,sie liczy miec wszystko w najlepszych jakosciach i wersjach z mozliwych,a nie byle co sciagane,u mnie wszystko jest exscluzive z lektorem lub wcale(mimo,ze mam tez oryginaly na vhs,ale od kiedy weszlo dvd,nastepnie blue-ray to vhs-ki poszly na odstawke,na drugi plan