Ojciec chrzestny

The Godfather
1972
8,6 575 tys. ocen
8,6 10 1 574624
9,1 75 krytyków
Ojciec chrzestny
powrót do forum filmu Ojciec chrzestny

Bardzo słaby i nudny film

użytkownik usunięty

Bardzo słaby film. Zero klimatu, za to bardzo przereklamowany. Ja wiele głosów wcześniej potwierdzam, że ten film jest niewarty uwagi. 1/10 wiecej nie moge dac. Zenada.

ocenił(a) film na 10

sam jestes jedna wielka zenada. bez klimatu? o czym ty mowisz? jak ten fim nie ma klimatu to zaden go nie ma. pierwszy taki film w historii. bardzo slaby? kurwa to ty jestes tepy i go nie zrozumiales bo powiedzenie ze najlepszy scenariusz wszech czasow nie ma klimatu i ze jest cienki to dla mnie jestes dnem! wiesz moim zdaniem najlepsze dla ciebie filmy to sa te durne strzelaniny ze stallonem i bijatyki z van dammem

Wiesz co, ty jesteś największą żenadą, kolejny świr który filmu nie oglądał. Jak można uważać że ten film nie ma klimatu.

użytkownik usunięty
Noodles_

Sluchajcie obaj, nedzne pedaly, takie jest moje zdanie a wasze mam w dupie wy zasrane konusy i smiecie.

Katongo ale z ciebie cipa, mam gdzieś co ty piszesz, wiem jedno ty tego filmu nie oglądałeś, idź do burdelu się pieprzyć z dziwkami bo sam nią jesteś.