PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835469}

Ojciec

The Father
8,1 55 833
oceny
8,1 10 1 55833
8,1 40
ocen krytyków
Ojciec
powrót do forum filmu Ojciec

Film nie należy do najłatwiejszych w odbiorze niektóre momenty pokazują tylko bezsilność osoby chorej jak też sytuację głównie z jej perspektywy..
Udało się tutaj dokonać czegoś niesamowitego mianowicie widz niejako wszedł w buty głównego "Ojca" co może wybudzić w nas więcej empatii dla ludzi starszych. Trzeba mieć z tyłu głowy że nikt nie jest wiecznie młody i niewiadomo jaki los czeka nas u schyłku życia..
Może teraz o aktorstwie. Tutaj numer 1 to A.Hopkins rola nie była prosta, łatwo było przeszarżować i ja położyć. Tutaj jednak widać geniusz tego aktora. Co do nagród bezsprzecznie na nie zasłużył, myślę tu o całokształcie kariery.. reszta aktorów też świetnie nie widzę tu słabych punktów..
Ogółem temat trudny natomiast świetnie zrealizowany. Zdecydowanie polecam tym co nie widzieli choć jak w temacie - produkcja mocno gra na emocjach, dla niektórych być może zbyt mocno.. Ale to nie jest wada a zaletą tego filmu.. Zasłużone 9/10 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones