PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=350923}

Ojczym

The Stepfather
6,1 21 088
ocen
6,1 10 1 21088
4,8 4
oceny krytyków
Ojczym
powrót do forum filmu Ojczym

dlatego że blondyneczka fajnie się prezentowała w bikini. Jeżeli chodzi o resztę to słaba fabuła i mnóstwo błędów logicznych.

ocenił(a) film na 6
krzysiekk123

ja chętnie dał bym 7 ale w tym filmie było zbyt wiele absurdalnych i nielogicznych akcji . Oglądając ten film mówiłem sobie co głupiego może się stać i BUM stało się .Już nie wspomnę o kawale szkła wbitym w szyję, ale widocznie Ojczym jest nieśmiertelny . Jak ktoś lubi podobne filmy tylko lepsze to polecam "Niepokój"

ocenił(a) film na 6
Sagemik

Zgadzam sie z toba kolego.

krzysiekk123

nie mogłeś się powstrzymać przed durnym szowinistycznym komentarzem ; d

ocenił(a) film na 6
meg2pac

Hola, hola, spokojnie kolego. Przedstaw się kim jesteś i co ciebie do mnie sprowadza? Nie jestem żadnym szowinistą, błędna interpretacja.

krzysiekk123

koleżanko, jak coś. Zresztą można się zorientować, że meg, to raczej będzie dziewczyna. no nie wiem, czy zwrot 'blondyneczka fajnie się prezentowała w bikini' nie jest szowinistyczny.

ocenił(a) film na 6
meg2pac

No nie mogłem się powstrzymać, wybaczysz mi? Może obejrzymy film razem? Właśnie się zaczyna na jedynce, zapraszam koleżanko. I dlaczego nie masz w profilu żadnej oceny filmu? Jesteś nowa tak? Chętnie cię oprowadzę po film webie w ramach przeprosin.

krzysiekk123

yhy na pewno jest nowa.

W koncu mamy listopad 2011 roku.

ocenił(a) film na 6
cRIS_10

Musisz się wtrącać?

ocenił(a) film na 5
krzysiekk123

lubie to ;p

meg2pac

Musze reagowac na impotencję umysłową.

Ten dialog, czy raczej monolog krzysiowy jest wyjatkowo niskich lotów.

cRIS_10

propsuję ; dd :)

meg2pac

Nie jest.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Szowinizm

ocenił(a) film na 8
krzysiekk123

Czyli wyższa ocena za wygląd postaci w bikini? Powinienes oceniać przede wszystkim jak role były zagrane.

ocenił(a) film na 5
krzysiekk123

hahaha, ok, role średnie, ale +1 za bruneta :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones