PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32675}

Okno na podwórze

Rear Window
6,5 3 047
ocen
6,5 10 1 3047
Okno na podwórze
powrót do forum filmu Okno na podwórze

Od razu powiem,że nie widziałem filmu Hitchcocka,więc nie mogę porównywać z pierwowzorem.Powiem szczerze,że obraz ten mi się podobał mimo tego,że chwilami wiało monotonią.Było jednak przynajmniej kilka momentów,które trzymały w napięciu.Świetnie zagrał Christopher Reeve,którego mimika wyrażała więcej niż niejeden gest.Co do Daryl Hannah,choć jest moją ulubioną aktorka to jakoś nie zachwyciła mnie swą grą,ale może to też kwestia tego,że jej rola nie była az tak wielka.Moja ocena to 7/10.

ocenił(a) film na 8
Martin_Eden

Reeve zrobił swoje, dobrze że powstał ten remake.

ocenił(a) film na 9
Mr. President1

Ogromny szacunek dla tego aktora, że nie wstydził się pokazać całemu światu swojego kalectwa. Choć mógł grać tylko twarzą i głosem, pokazał, że jest świetnym aktorem. W filmie jedyną jego rozrywką jest podglądanie sąsiadów, jest całkowicie zdany na innych, ale nie traci pogody ducha i wierzy, że jeszcze stanie na nogi. Możliwe, że w rzeczywistości było podobnie. Film ani przez chwilę mnie nie nudził, daję 9/10.

Mr. President1

ma ktos napisy polskie lub lektora do tego filmu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones