PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4475}

Oko kota

Cat's Eye
6,5 3 220
ocen
6,5 10 1 3220
Oko kota
powrót do forum filmu Oko kota

Ja rzuciłem palenie, a wy ?

ocenił(a) film na 9
BEATAiDAMIAN

Po wielu latach ja zapamiętałem najbardziej wycieczkę po budynku od zewnątrz:) Zresztą podobny motyw, choć w mniejszym zakresie był w "1408"(2007).

ocenił(a) film na 8
BEATAiDAMIAN

Chodzenie po gzymsie na wieżowcu. Zdecydowanie! A podczas filmu i tak wypaliłem papierocha , ale tylko jednego.

użytkownik usunięty
BEATAiDAMIAN

Pierwsze dwie są REWELACYJNE, ostatnia beznadziejna. Dzięki pierwszej przestała mnie irytować piosenka 'Every breath you take" :P

ocenił(a) film na 7

Dwie pierwsze bardzo dobre (nie tak dobre jak opowiadania) , trzecia troche slabsza....Ide zapalic ..!!

ocenił(a) film na 7
BEATAiDAMIAN

Quitters, Inc. zdecydowanie najlepsza. Uważam też, że jest to jedne z najlepszych opowiadań Kinga w ogóle. Ostatniej historii nie mogę skojarzyć z żadnym jego opowiadaniem :(

ocenił(a) film na 8
Mendzia

Mnie się podobały wszystkie trzy historyjki i nie umiem wybrać z nich jednej najlepszej. Kocham twórczość Kinga, sama kolekcjonuję jego dzieła. Wiem, że wszystkie opowieści pochodzą z "Nocnej Zmiany" ale też nie mogę sobie przypomnieć, jaki tytuł miała ta, która była inspiracją trzeciej historii... Może ktoś wie?

ocenił(a) film na 7
paulaa669

Tylko dwie pierwsze historie były na podstawie opowiadań. Do trzeciej King napisał scenariusz aby powiązać dwie pierwsze.

ocenił(a) film na 8
MishaPl

Mhm, dziękuję za wyjaśnienie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones