Mo Lun

1 godz. 32 min.
4,9 154
oceny
4,9 10 154
61
chce zobaczyć
{"type":"film","id":776921,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Mo+Lun-2016-776921/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Okręt strachu
  • P_Mark_Hot ocenił(a) ten film na: 1

Chiny - tu kwitnie produkcja podróbek firmowych rzeczy. Filmy też próbują podrabiać. Tym razem padło na serię "Piła". Oczywiście zmodyfikowano fabułę i miejsce akcji, co nie przeszkodziło na bezczelne zrzynki pomysłów z różnych części "Piły", temat muzyczny też ociera się o plagiat. Do tego drewniane aktorstwo, fatalne efekty specjalne, żenujący scenariusz i reżyseria. Zakończenie (o ile dotrwacie) "zwala z nóg" - podane łopatologicznie, jak w... "Piłach".
    Wystarczy zobaczyć sam początek tego "filmu" i wszystko jasne.

• alex_gawlas ocenił(a) ten film na: 5

P_Mark_Hot Do Piły daleko, dla mnie tylko sam początek dał skojarzenia właśnie z Piłą i każdym filmie z cyklu Panic Room, niestety szybko okazało się, że logiki tu za grosz, albo nie zauważyłem albo nie wyjaśnili do czego służył kluczyk znaleziony na początku.
    Potem film to już jedna wielka zrzynka z filmu GRA z Michaelem Douglasem i gdybym owej Gry nie widział to może byłbym zaskoczony, a tak tylko czekałem jak wyskoczą z okrzykiem "mamy cię".