PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1289}

Okręt

Das Boot
7,8 47 177
ocen
7,8 10 1 47177
8,1 8
ocen krytyków
Okręt
powrót do forum filmu Okręt

...jednak wchodzę na Filmweb i widzę, że film trawa prawie 2,5 h... Zostałem oszukany. Obejrzałem dziś na Epic Drama film, który trwał ok. 1 h 20 min (z kilkoma co prawda krótkimi reklamami)... czyli skrócony dosłownie o połowę.
Dlatego mimo fajnej gry stwierdziłem, że film jest fatalnie zmontowany, bez ładu i składu przeskoki w scenach i przez to nie trzymał w emocjach.
Zepsuli mi seans, a bardzo czekałem na ten film. teraz nawet jak obejrzę całość i będzie miała sens, to nie poczuję żadnych emocji, napięcia, gdyż wiem jak się to skończy...:/
Powinni karać za takie krojenie filmów. Nie było o tym żadnej wzmianki w ramówce...

ocenił(a) film na 10
Alex_Tyler

ogladales mini serial pierwsza czesc a film w wersji rezyserskiej trwa 208 min.

HV71

Oglądałem całość do bambardowania.

HV71

Obejrzałem fragmenty tej długiej, którą podrzuciłeś i jestem pewien że oglądałem pokrojoną wersję. Tutaj sceny sa dużo dłuższe i logiczne, a to co widziałem to było tak np. ktoś coś idzie naprawiać, naprawia, nie pokazane kiedy przestał, bo w kolejnej scenie jest już z resztą załogi i musiałem się domyślać, ze naprawił. Zastanawiałem się czy to fatalny montaż czy coś z tym filmem nie tak. Nawet bombardowanie było krótsze. Nie było pokazanych tak wielu członków załogi martwych, a scena gdy kapitan pada wydawała się znacznie krótsza, bez takiego nostalgicznego wpatrywania w okręt.

P.S. Jeśli reżyserska to 208 min. to co to jest ta rosyjska wersja skoro ma blisko 300 min?

ocenił(a) film na 10
Alex_Tyler

a tu masz 4:53 ;) https://www.youtube.com/watch?v=mdif4e4trE4&index=4&t=0s&list=PL2wUB_WlNTGUNkToe NrGefjgCjT4o3jOD

HV71

Kurcze, szkoda że takiej wersji nie obejrzałem najpierw. Jest gdzieś taka 4:53 ale chociaż z polskimi napisami? Nie znam niemieckiego ani rosyjskiego.

ocenił(a) film na 10
Alex_Tyler

na c homiku j moze jak tam nie ma to nie ma nigdzie

HV71

Jest jakaś wersja, ale jeszcze nie wiem czy ta reżyserska 208 min. czy ta z YT ok. 300 min.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones