PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1289}

Okręt

Das Boot
7,8 47 177
ocen
7,8 10 1 47177
8,1 8
ocen krytyków
Okręt
powrót do forum filmu Okręt

dla fanów kina wojennego

ocenił(a) film na 6

Film idealny. Ale niestety ja pałam do nich miłością jak przedstawiciele Ku Klux Klan do Baraca Obamy. Dla mnie tego typu dzieła są po prostu nudne

ocenił(a) film na 10
GBD

No cóż, rzeczywiście trzeba lubić tego typu kino. Dla mnie film to arcydzieło.

ocenił(a) film na 8
GBD

Jeśli masz oceniać film przez pryzmat historii to lepiej go nie oglądać. Oceniaj film, a nie historię.

ocenił(a) film na 6
pimi6

Nie oceniam historii, tylko filmy historyczne. Po prostu nie przepadam, a ten film nie jest jakimś wyjątkiem

GBD

Właśnie mam dylemat, bo przecież nie cierpię filmów typowo wojennych, szczególnie takich starszej produkcji jak ten. A jest on u mnie na trzecim miejscu w rekomendacjach, więc nie rozumiem o co tu chodzi... warto ?

ocenił(a) film na 6
kruk6666

Jeżeli nie przepadasz za produkcjami wojennymi, to najprawdopodobniej się wynudzisz. Mimo to w ostateczności możesz spróbować. Może znajdziesz w nim to co widzą wszyscy oprócz mnie ;)

GBD

Zadziwia mnie to że, dwa tygodnie temu, na lekcji przysposobienia obronnego, nauczyciel, polecał nam ten film. A dzisiaj patrze w rekomendacje, a tu niespodzianka! "Das Boot" na trzecim miejscu :) W każdym razie spróbuję, jeszcze nie zdarzyło mi się żeby gustomierz mnie oszukał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones