PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1289}

Okręt

Das Boot
7,8 47 177
ocen
7,8 10 1 47177
8,1 8
ocen krytyków
Okręt
powrót do forum filmu Okręt

ale teraz juz mi nie wystarczy ciekawa historia, niezle aktorstwo i ladny motyw muzyczny zeby film uznac za udany. za
bardzo wyrobiony widz jestem zeby sie nabrac na takie sztuczki. 2/10

ocenił(a) film na 9
Klonazepam

jestes idiota mega realistyczny film oddajacy ten klimat na lodziach podwondnych a nie jakies bajki holywoodu, jest nuda i tyle, ale jaka!

ocenił(a) film na 7
Szleps

no bo ty wiesz jaki klimat jest na okrecie podwodnym podczas ww2, gimbusie.

ocenił(a) film na 9
Klonazepam

az jestem zazenowany naduzywaniem tego slowa "gimbus" i dodam do tego ze niestety jestem marynarzem i mam troche pojecia o tym gownie tak wiec zastanow sie na drugi raz komu odpowiadasz a film jest mega ogladalem wiele razy mega realistyczny, a dla takich ludzi jak ty ktore cale zycie hejtuja przed kompem to moze byc nic

ocenił(a) film na 8
Klonazepam

Tym filmem nie można się jarać. Trzeba go zobaczyć, docenić i powracać do niego. Dobre kino na poziomie. A jak komuś takie filmy nie odpowiadają, to można nie oglądać. Po co ten temat?

ocenił(a) film na 9
Klonazepam

Klonazepap, jaki "wyrobiony"? Masz ocenionych 1165 filmów. Ja z 1500 nie mam mniemania o sobie , ze jestem chociażby doświadczony w tym medium.

ocenił(a) film na 7
djadamus

oczywiscie konto zalozylem w dniu narodzin i pierwsze co robie po seansie, to bieg do komputerka, zeby ocenic na portalu dla gimbusow. jeszcze jak nie mam akurat przy sobie kompa z netem, to mam specjalny notatniczek, zeby przypadkiem nic nie ominac w ocenianych produkcjach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones