PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8321}

Okruchy wspomnień

Shattered
6,5 1 118
ocen
6,5 10 1 1118
5,7 3
oceny krytyków
Okruchy wspomnień
powrót do forum filmu Okruchy wspomnień

Mocno naciągany

ocenił(a) film na 4

Żeby historia mogła być prawdopodobna Dan Merrick jaki i Jack Stanton powinni mieć ten sam wzrost, takie same włosy (mieli różne) i taki sam kolor oczu, o znakach szczególnych nie mówiąc.
A przede wszystkim powinni mieć tą samą grupę krwi, bo chyba w szpitalu mieli dokumentację Marrick'a. Na dłuższą metę powinni mieć ten sam charakter pisma- co jest potrzebne do podpisywania dokumentów.
Zakładam że odcisków palców mógł nikt nie sprawdzać.

ocenił(a) film na 4
2222

Oj poleciałeś, ale faktem jest, że to coś grubymi nićmi jest szyte. Gdyby nie Scacchi nie obejrzałbym do końca - no dam 4/10 chociaż bliższy byłbym 3/10!!!

użytkownik usunięty
2222

zgadza się, fabuła jest naciagana i mało wiarygodna. Z tego powodu film dość przeciętny, aczkolwiek ogląda się całkiem znośnie. Ja dałem 5, ale wahałem się czy nie dać 4.

ocenił(a) film na 7
2222

Zapomniałeś o głównej dziurze fabuły – głosie. Głos każdej osoby jest tak samo charakterystyczny jak twarz. Każdy, kto go znał, natychmiast zauważyłby inny głos.
Ale to wszystko jest oczekiwane i tak naprawdę nie ma znaczenia. Jeśli ktoś lubi film, po prostu to ignoruje. Na tym właśnie polega zawieszenie niewiary. A to jest klucz do czerpania przyjemności z oglądania filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones