PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=171083}

Okrutne morze

The Cruel Sea
6,9 75
ocen
6,9 10 1 75
Okrutne morze
powrót do forum filmu Okrutne morze

wydarzeniach które miały miejsce w czasie II wojny światowej.
Jestem w trakcie czytania i bardzo mi się podoba zwłaszcza rys postaci i ciekawa fabuła. W każdym calu dobrze zrobiona, jedyne do czego mogę się doczepić to nazbyt długie wątki poboczne (życie prywatne głównych bohaterów itp) które spowalniają dynamikę akcji, ale dla Kogoś może to być plusem :).
Jestem ciekaw ekranizacji...

tenszin

Podpisuję się pod tym obiema rękoma. Słucham audiobooka i jestem w 2/3 tej długiej opowieści. Książka jest przydługawa właśnie przez te wszystkie wątki poboczne opisujące głównie rodziny marynarzy. Długo trzeba było czekać na pierwszego U-Boot'a. Zwłaszcza jeśli słuchało się wcześniej znakomitej, pełnej akcji powieści "Okręt" Lothar'a Buchheim'a.

Szukam właśnie tego filmu do obejrzenia. Oby był chociaż w połowie tak dobry jak książka.

tenszin

Czytałem książkę,świetna.Film oglądałem wieki temu i jedyne co pamiętam to moment zrzucenia bomb głębinowych na znajdujących się w wodzie rozbitków.Zapadała w pamięć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones