PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=397873}
6,4 59
ocen
6,4 10 1 59

Older Than America
powrót do forum filmu Older Than America

NAPISY/LEKTOR

ocenił(a) film na 8

WITAM!

CZY KTOS MOZE WIE SKAD MOZNA POBRAC NAPISY PL DO FILMU, EWENTUALNIE FILM Z
LEKTOREM? MAM ALE PO ANGIELSKU :( A OGLADAC I POLOWY SIE DOMYSLAC TO SZKODA :(
AZ TAK BIEGLA Z INGLISZA NIE JESTEM :P

malaindianeczka

Wciąż niestety napisów nie ma :(

ocenił(a) film na 8
malgoska_6

Zmula straszna, ja w koncu "zmusialam" sie do obejrzenia filmu "na sucho" czyli po ang. no zle nie bylo, aczkolwiek, no j/w biegla z ang. nie jestem, ale dobrze, ze to nie brytyjski tylko inglisz z USA, z tym jest latwiej jest plastyczny i lepiej mozna sie wsluchac, latwiej zrozumiec i pojac calosc, moje skromne zdanie ;).

malaindianeczka

Wjechałaś mi na ambicję, w weekend też luknę :)

ocenił(a) film na 8
malgoska_6

I jak? :D ;)

malaindianeczka

Żeby ocenić film...wstrzymał się, poczekał na napisy;)

ocenił(a) film na 8
malgoska_6

A sa juz czy tak oczekujesz nadal jak narazie? :D

malaindianeczka

Nadal czekam. I obawiam się, że będzie tak jak już kilka razy było- czekałam, czekałam, aż ukazał się film z lektorem, a ja o tym nie wiedziałam :)

ocenił(a) film na 8
malgoska_6

No tak tez bywa, trzeba czesto sprawdzac, w miare na biezaco :). Jesli bys wiedziala cos o lektorze lub napisach daj znaka ;). Chetnie sie przekonam czy dobrze zrozumialam film :D hehe. A powiem ci, ze mam tez Crooked Arrows na kompie i co? Jak zwykle bez textu chociazby, nie marzac o lektorze :D i sie tez zastanawiam, czy czekac czy ogladac :D. Moze w zasadzie obejrze, lubie angielski ten z USA wiec da rade, gorzej gdyby to byl angielski brytyjski, pewnie by bylo ciezej, no w kazdym razie trzeba polowac na lektorow albo texciory, bo nigdy nie wiadomo... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones