PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1246}

Olej Lorenza

Lorenzo's Oil
7,4 13 420
ocen
7,4 10 1 13420
7,2 4
oceny krytyków
Olej Lorenza
powrót do forum filmu Olej Lorenza

przeszkadzało mi w nim wszystko. Ciągnący się, przewidywalny, nudny, kompletnie nie odróżniający się od innych producji.

bezprzyczyna

trudno uznać ten film za nieprzewidywalny bo niestety oparty jest on na faktach... mówisz nudny, hmmm... o gustach się nie dyskutuje ale co wg Ciebie tu jest nudne... bo ja oglądałem go wiele razy a mimo wszystko jest bardzo wciągający - postepująca choroba Lorenza, heroiczna walka jego rodziców, liczne napady podczas choroby itp... czy ciągnął się ???? a czy chcesz 4 letni okres walki o pokonanie ALD zamknąć w 90 minutach filmu???? własnie tak miało być... pomijam już doskonałą grę aktorską Nicka Noltiego i Susan Sarandon... i na koniec - wiem że tu trzeba oceniać filmy a nie uczucia wobec tego filmu i zdaję sobie z tego sprawę ale tak trochę niezręcznie jest jednak krytykować tego typu filmy...mimo tego że się nie zgadzam z Tobą to szanuje twe zdanie :)

Pozdrawiam

michlo

To, że film porusza sprawy ważne i wzruszające nie czyni go dobrym.

bezprzyczyna

ok, więc co wg ciebie czyni film dobrym? Bo fabuła jest taka a nie inna - wiadomo - film oparty na faktach - inaczej nie może być ale co wg Ciebie film czyni dobrym? Gra aktorska, muzyka czy co? bo mówisz zbyt ogolnikowo i nie mam pojęcia jak się można do takich odpowiedzi odnieść

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones