PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231336}

Omen

The Omen
6,1 40 730
ocen
6,1 10 1 40730
4,2 4
oceny krytyków
Omen
powrót do forum filmu Omen

No, obejrzałam.

ocenił(a) film na 4

Dawno temu widziałam "Omen" z Gregory Peckiem i Lee Remick. To było COŚ! To był właściwie
pierwszy tego typu horror, ze wspaniałymi aktorami , ekstra muzyką i napięciem trzymającym widza
jak w szponach! Widziałam ten film później kilkakrotnie, zresztą mam go na płycie DVD, więc mogę
do niego wracać. Bo i jest do czego. A to coś nowego... Nie wiem, po co w ogóle zrobiono film wg
tego samego scenariusza, gdzie nieomal każdą scenę znałam zanim się ukazała? Dla widza, który
podziwiał Omen z Gregory Peckiem, ten film jest niczym. Przez grzeczność dla towarzystwa, z którym
oglądałam film, wysiedziałam do końca. Zero wrażeń i - jak dla mnie - zero sensu nakręcania drugi
raz tego samego.

IrenaSz

No widzisz jak różne mogą być ludzkie gusta. Ja jakoś nigdy się do tej starszej wersji się nie mogłem przekonać i do dnia dzisiejszego nie mogę,ponieważ jak dla mnie jedynie muzyka była tam dobra. W tej nowszej niemal wszystko jest dla mnie idealnie przestawione a Damian w końcu wygląda strasznie a nie jak w tej starszej wersji gdzie ten dzieciaczek grający postać Damiana jest wręcz komiczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones