PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535915}
7,0 204
oceny
7,0 10 1 204
Once Upon a Time in Norway
powrót do forum filmu Once Upon a Time in Norway

Dead is Dead

ocenił(a) film na 8

Ciekawy i warty polecenia dla każdego fana norweskiego bm (zwłaszcza Mayhem). Chyba jeden z lepszych dokumentów o tej tematyce. Pierwsza część http://www.youtube.com/watch?v=WF0RPydCRwI

ocenił(a) film na 8
ExOblivione

Dokładnie, świetny dokument. Troche tych filmów na temat BM już sie pojawiło, ten jest dobry, Until the light take us też ciekawy, Chociaż tam bardziej tematyka Darkthrone , Burzum.

ExOblivione

Dokument rzeczywiście ciekawy, chociaż nie odpowiadały mi trochę osoby wypowiadające się. W "Until the light takes us" mieliśmy Varga i Fenriza, a tutaj Maniac i Manheim cały czas zgrywający poszkodowanych, jak to oni nie chcieli schodzić na złą drogę za Euronymousem.
W dodatku ten cały pocisk na Varga, Euronymous wiadomo był dupkiem i każdy kto go znał i się o nim wypowiada to powie, ale varga mogliby zostawić, nazywanie go "judaszem" to chyba lekka przesada.

ocenił(a) film na 8
lukasz1144

To ty znałeś osobiście Euronymousa i Christiana?

Sanderus

Nie znałem i nie jestem pewien czy chciałbym znać. Ale wiekszość osób z otoczenia Euro twierdzi że był ostro poj*bany.

Co do Varga to nie wiem gdzie napisałem że znałem go osobiście.

ocenił(a) film na 8
lukasz1144

Fakt Christiana odwołuję. Natomiast jeżeli chodzi o Euronymousa to wygląda to tak jakbyś wypił z nim wannę wódki. Czytałem o nim wiele opinii i były one zarówno od pozytywnych do negatywnych. Ale mieć stuprocentową pewność ze facet był dupkiem po przeczytaniu o nim kilku opinii jest co najmniej dziwne. A czytałeś opinie innych muzyków o Christianie Vikernesie po tym jak zamordował Euronymousa? Bardzo popularnym określenie jego osoby było wówczas Cunt Grishnack. Z naciskiem na Cunt.

Sanderus

Przyznam że wiedzę o Euronymousie czerpię tylko z wywiadów i dokumentów jak ten. Nie wiem skąd to wrażenie "wanny wódki". Wiele osób z jego otoczenia określało go jako "nieprzyjemnego". Jeżeli chodzi o jego muzykę to opinie na pewno są pozytywne.

Varg ma swoją wersję tego co zaszło 10 sierpnia '93, wielu muzyków ma swoje wersje i pewnie nie dowiemy się jak było naprawdę.

Moja wiedza w tym temacie rzeczywiście zbyt wielka nie jest więc jeżeli j*bnąłem jakąś gafę to oświeć mnie gdzie.

ocenił(a) film na 8
lukasz1144

Co do Euro to wiadomo że święty nie był i swoje grzechy miał (obejrzyj Pure Fuc.ing Mayhem, bardzo fajny dokument, dużo się można dowiedzieć, polecam). W tym morderstwie poszło przede wszystkim ( a może wyłącznie) o kasę. A co do Krystka Vikernesa. No cóż na niego trzeba brać duuużą poprawkę. Facet poglądy zmieniał częściej niż skarpetki więc czy można go traktować serio?

ocenił(a) film na 8
Sanderus

No ja pier....lę ocenzurowali mi słowo "fuc king". Święci się k...a mać znaleźli.

ocenił(a) film na 8
Sanderus

Było minęło. Jego ostatnie płyty świadczą jednak o tym, że zmądrzał i muzycznie okrzepł. A rozważania na temat całego zajścia zawsze były bezcelowe.

ocenił(a) film na 8
ExOblivione

Co do było minęło zgadzam się z Tobą. Co do jego ostatnich płyt to... nieważne ilu ludzi tyle opinii :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones