PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391528}

Once

7,5 53 024
oceny
7,5 10 1 53024
7,6 21
ocen krytyków
Once
powrót do forum filmu Once

...

ocenił(a) film na 6

Mimo, że wyraźnie było widać, że miedzy głównymi bohaterami jest chemia nie poszli do łóżka. I to
mi się chyba w tym filmie najbardziej podobało, bo każdy z nich miał swoje życie ona męża,
dziecko on dziewczynę i nie zniszczyli tego, pozostali wierni;) po za tym muzyka niesamowita<3

ocenił(a) film na 10
Kejt_fw

(Spoiler) Miała męża ale go nie kochała, on też nie tęsknił za swoją dziewczyną. Był moment w filmie gdy pojechali motocyklem na przejażdżkę i gdy on zapytał ją czy wciąż kocha go, odpowiedziała mu po czesku, że męża nie kocha tylko jego. I nie zrozumiał tego. Denerwuje mnie to strasznie w tym filmie. Miałem skrytą nadzieję że będą razem.

TheHill

Mnie też to denerwuje. Cały film jest piękny...ta muzyka, chemia między bohaterami...jednak mnie zakończenie rozczarowuje. Nie podjęli ryzyka tylko uciekli do przeszłości.

ocenił(a) film na 8
TheHill

Sęk w tym, że on tęsknił, dlatego film się skończył tak jak się skończył.

ocenił(a) film na 7
Kejt_fw

dla obu był to temat zamknięty, żyli wspomnieniami ale ostatecznie nie mieli w sobie tyle siły aby być ze sobą. Z drugiej strony to jak film się zakończył bez konwencjonalnego happyendu był chyba najpiękniejszym momentem filmu i chyba prawdziwszego wyrażenia uczuć nie mógł on pokazać. Fajnie mi się go oglądało szczególnie przy ważnej dla mnie osoby u boku :) Ścieżka dźwiękowa świetna i nadała filmowi odpowiedni klimat.

ocenił(a) film na 1
Kejt_fw

faktycznie świetnie, pozostali wierni mimo iż nie kochali swoich partnerów, zamiast przestać ich ranić i oszukiwać i się rozstać to oni pozostali wierni, bo to najważniejsze. śmiech na sali.

Kejt_fw

spojleryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!

mr_bombastic

Już drugi chamski spojler w pierwszym temacie, na ktory sie dzisiaj natknelam. wczensiej na "Londynskim buwarze", zglaszam na filmweb.. wezcie cos z tym zróbcie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones