PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=327449}

Oni

Ils
6,2 8 289
ocen
6,2 10 1 8289
7,2 4
oceny krytyków
Oni
powrót do forum filmu Oni

Ostatnio natknąłem się na ten film tu na filmwebie. Patrzę: dobra ocena, pochlebne recenzje, więc kino pewnie porządne. Właśnie jestem po seansie i dawno nie widziałem tak durnego, nudnego i bezproduktywnego filmu.
Ludzie przecież w tym filmie się kompletnie nic nie dzieje, żadnego momentu w którym serce zaczyna szybciej bić, żadnego ciekawego motywu, momentu. Brak wytłumaczenia motywu tych głupich bachorów. Śmieszny główny bohater, który ma instynkt obronny gorszy od baby.
Nie po raz pierwszy oglądając film kieruję się oceną z filmweba i coraz bardziej zaczynam wątpić w inteligencje polaków.

Nie polecam tego kiczu.

ocenił(a) film na 6
Xsaav

Jak to, motyw podano - `bo nie chcieli się z nimi bawic` ; )

Xsaav

tez bys nie przezyl takiej zabawy - film na faktach to co mieli dodac potwory i zjawy?

ocenił(a) film na 2
romano1999

Nie przeżyłbym? Daj spokój stary. Wystarczy być średnio sprawnym fizycznie, a poza tym miałem takie sytuacje, że adrenalina wyzwala w człowieku dodatkowe 100% siły i sprawaności.

Xsaav

co racja to racja kicha po całości, wstęp mocny, a później podchody przez prawie cały film (ba ostatnie 5minut sie wszystko wyjaśnia).SHIT nie film

ocenił(a) film na 10
Xsaav

W twoją inteligencję na pewno można zwątpić. Nie znasz się to po co komentujesz , ale ty przecież taki twardy jesteś i jakich to ty nie miałeś sytuacji haha. Internetowych bajkopisarzy nie brakuje.

Xsaav

zaiste film słaby, ale co cię boli, ze kobieta miała silniejszy instynkt przetrwania i wolę walki od męża? róznie to w życiu bywa

ocenił(a) film na 2
Xsaav

autor postu dobrze mówi, jakim cudem tak wysoka ocena?? Toż film jest beznadziejny że szkoda słów.....nic ciekawego w nim nie ma

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones