PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=456189}

Opiekunka

While the Children Sleep
5,1 188
ocen
5,1 10 1 188
Opiekunka
powrót do forum filmu Opiekunka

Prostota tego filmu, banał, przewidywalność, teksty, słabe aktorstwo, inteligencja bohaterów bliska zeru i mizerna reżyseria wskazywałyby na produkcję kanadyjską. Oni się lubują w beznadziejnych thrillerach i horrorach, ale tym razem odpowiedzialni za tą szmirę są amerykanie. Jak to jest możliwe, że po znalezieniu ciała, które miało ślady po wbijanej łopacie (i to było przyczyną zgonu), nie wszczęto śledztwa? Powinni przesłuchać wszystkich, którzy byli na tym bankiecie. Odradzam.

Kung_Fu_Master

Oj to był słaby film a końcóka to juz wogóle poprostu babaka wbiła jej nożyczki cz nóż i koniec filmu

emi635

głupi film, tandetna podróba, nudny, zasypiałam już na samym początku jak się zaczął. Jedyne co mi się podoba to plakat tego filmu. żałosne.

ocenił(a) film na 1
Kung_Fu_Master

ZGadzam się w całej rozciągłości. Jeden z głupszych filmów jakie w życiu widziałem. Motyw z łopatą rozłożył mnie na łopatki. Sznurek na schodach też był boski. No i dzwonienie po karetkę bez podania adresu. Moc. Moje pierwsze 1/10 ;)

ocenił(a) film na 3
Adaephon

Zgadzam się. Motywy znane i wykorzystywane wielokrotnie w innych filmach.

ocenił(a) film na 1
Kung_Fu_Master

Niestety to prawda, film strasznie słaby :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones