Film

2003 1 godz. 15 min.
5,8 20
ocen
5,8 10 1 20
5
chce zobaczyć
{"id":"151208","linkUrl":"/film/Opopomoz-2003-151208","alt":"Opopomoz","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/12/08/151208/6960751.2.jpg"}
Zazdrosnego o małego braciszka chłopca odwiedza szatan. Diabełek namawia go, by ten doprowadził do nienarodzenia się w Wigilię Jezuska.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Film opowiada historię dziewięcioletniego Rocco, zazdrosnego o nienarodzonego jeszcze braciszka, którego lada dzień spodziewają się rodzice. Zazdrość i zawiść chłopca dostrzega szatan, który postanawia wysłać trzech małych diabełków, by przeciągnęły Rocco na ścieżkę zła. Chłopiec dostaje zadanie: ma nie dopuścić do narodzenia JezuskaFilm opowiada historię dziewięcioletniego Rocco, zazdrosnego o nienarodzonego jeszcze braciszka, którego lada dzień spodziewają się rodzice. Zazdrość i zawiść chłopca dostrzega szatan, który postanawia wysłać trzech małych diabełków, by przeciągnęły Rocco na ścieżkę zła. Chłopiec dostaje zadanie: ma nie dopuścić do narodzenia Jezuska podczas zbliżającej się Wigilii. Jeśli je wykona, jego braciszek nigdy się nie narodzi. Mały Rocco wypowiada więc magiczne zaklęcie "Opopomoz" i przenosi się do małej szopki pełnej figurek. Tam pozna Marię i świętego Józefa zmierzającego do Betlejem oraz wiele innych postaci. Czy uda mu się przeszkodzić w przyjściu na świat Jezuska? Czy może Rocco przejdzie przemianę?

inne tytuły
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.