PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112761}

Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa

The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe
2005
7,0 286 tys. ocen
7,0 10 1 285642
6,3 35 krytyków
Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa

Arcydzieło

użytkownik usunięty

Piękna muzyka, wierne odzwierciedlenie książki, dobra obsada. Piękny film, muzyka dla mnie najlepsza:)

muzyki z tego filmu mogę słuchać na okrągło, dzień i noc - po prostu fantastyczna

użytkownik usunięty
wiwix

Szczególnie podoba mi się I Can`t Take it :) Wspaniała.

wiwix

Mi się podoba najbardziej 'The battle'!

Przepiękny film. Nic dodać nic ując!

ocenił(a) film na 8

arcydzieło!
tak się cieszę, że obecne "młode pokolenie", w tym i moje dziecko, ma okazję zobaczyć w tych czasach tak piękny film!

użytkownik usunięty

Zgadzam się, film wspaniały, a jak dla mnie to nawet lepszy od książki. Muzyka cudowna, no i James McAvoy świetny :)

ocenił(a) film na 10

Kocham ten film , jest świetny , fantasy ale totalnie inny od władcy , ma inny klimat i ogólnie totalnie co innego , nie rozumiem krytyków :). Muzyka epicka , niesamowite efekty i ogólnie wspaniały klimat filmu

Film rzeczywiście bardzo pokrywa się z książka, ma wspaniały baśniowy klimat i cudowną muzykę. Aktorzy jak na swój wiek też się nieźle spisali.

ocenił(a) film na 10

To prawda- piękny. Muzyka taka inspirująca , baśniowa - tan klimat, świetny film. Jeden z moich pierwszych-najlepszych jakie oglądałem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem