PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002817}
8,0 122 434
oceny
8,0 10 1 122434
7,5 57
ocen krytyków
Oppenheimer
powrót do forum filmu Oppenheimer

Dalsze odcinanie kuponów po genialnym Prestiż, Trylogii Batman i Incepcji,
O ile początek dawał nadzieję tak im dalej w las tym coraz więcej karłowatych drzew. Mnóstwo postaci, mnóstwo bla bla bla a mało treści.
Ocena 8/10 pokazuje jak nisko upadła kinematografia przez ostatnią dekadę skoro coś tak przeciętnego jest tak wychwalane.

ocenił(a) film na 5
peeszet

Prestiż, najlepszy film Nolana, gdzie był wyraźny i angażujący widza konflikt. Film bez konfliktu jest niczym, a w Oppenheimerze ta sprzeczka między innymi o to za co Einstein się obraził na Straussa, to była jakaś kpina.

ocenił(a) film na 3
Arturro_P

Ten film to jakby serial skompresowany do wersji kinowej.
Składa się z 3 godzinnych filmów połączonych na siłę.
To samo zrobiono w polskim Wiedźminem.

peeszet

Mam nadzieję że spadnie jak ludzie ochłoną. Hype zrobił swoje. Z innymi nazwiskami taki film przeszedł by niezauważony.

ocenił(a) film na 7
peeszet

Też jestem zdania że aktualne oceny są przesadzone. Film jest po prostu dobry, zwłaszcza pod względem technicznym, ale chyba miałem zbyt duże oczekiwania. Nie spodziewałem się dramatu politycznego przez większą część filmu...

ocenił(a) film na 6
peeszet

W przypadku tego filmu trochę rozumiem zachwyty bo film ma swój nastrój ale za co chwalona jest "Dunkierka" zachodzę w głowę do dzisiaj.

ocenił(a) film na 7
WALLEN68

Technicznie zachwyca,ma sie wrazenie jakby sie bylo podczas tej ewakuacji.I ten ozmach.

ocenił(a) film na 6
WALLEN68

Dunkierka to była porażka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones