Film świetny, więc czemu tylko 6,2?

Tak samo jak wydany w 2006 "Lady in the Water" (5,8) też Shyamlana, gość ma prawdziwy talent :)
Niska średnia ocena filmu jest dlatego ponieważ większość dzisiejszych "widzów" idzie do kina czy kupuje na dvd/blue-ray wybuchy, strzelaniny czy bezsensowne okładanie się po ryjach słowem filmy gdzie już w 5 minucie można przewidzieć jak cały seans będzie przebiegał. Zawsze się zastanawiałem czy istnieje jakaś zależność między filmami akcji/przygodowymi (większością) a niedorozwojem? Owszem nie powiem, i mnie się zdarza taki film obejrzeć ale z reguły po to aby zobaczyć na ile % przewidziałem "fabułę" takiego filmu i gdyby to było lotto 5-tkę bym strzelił w co drugim filmie :D Słowem "podajcie mi fabułę na tacy na początku filmu, najlepiej w pierwszych 10 minutach aby mój mózg się nie zmęczył, dodajcie jakiegoś napakowanego kolesia byłego żołnierza, policjanta, chińczyka kung-fu, poszukiwacza skarbów albo innego naukowca który wie wszystko o starożytnych bestiach, językach czy budowlach. Niech ma partnerkę której na początku nie lubi ale potem się w sobie zakochują, ona zostanie porwana on ruszy jej na ratunek wyrzynając przy tym całe legiony wrogów itp. Dookoła będą wybuchy i wiadra krwi itp..." mam nadzieję że wiecie o czym mówię :D
Jeszcze raz powiem FILM GENIALNY a muzyka OBŁĘD :D

39

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię