PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494846}

Oskar i pani Róża

Oscar et la Dame Rose
7,3 16 921
ocen
7,3 10 1 16921
7,0 2
oceny krytyków
Oskar i pani Róża
powrót do forum filmu Oskar i pani Róża

Podobny film

ocenił(a) film na 7

Kiedyś oglądałem film z cyklu prawdziwe historie. W tym filmie był podobny wątek chłopca który miał raka, jeśli dobrze pamiętam to amputowali mu nogę... Jeszcze dodam, że tam była scenka co tych trzech chłopców masturbowało się w rytm muzyki, przed plakatem jakiejś modelki w łazience (PRZEPRASZAM ZA WYRAŻENIE, ALE JAK KTOŚ OGLĄDAŁ FILM TO NA PEWNO PAMIĘTA TEN WĄTEK).
I jeszcze jeden filmik. Chłopiec również chorujący na raka, lekarze nie dawali mu dużo czasu, ale miał marzenie żeby "spotkać" motyla który według legendy (chyba, tak mi się wydaję) ten kto go znalazł likfidował chorobę, czy coś w tym stylu.

P.S. Jeśli ktoś zna podobne filmy do tego, lub z cyklu prawdziwe historie bardzo proszę o podanie tytułów.
Z góry DZIĘKUJĘ. :D

joker895

nie jestem pewna, ale chyba chodzi Ci o film pt. "4 piętro". W sumie jesli to nie ten, to i tak warto obejrzec. Niesamowicie wzruszajacy film o dzieciach z oddziału onkologii...

ocenił(a) film na 7
kasiulavampir

Dzięki wielkie. Na pewno obejrzę. :D

joker895

Tak, to ten film. Jak wrażenia?:)

ocenił(a) film na 7
GreenGlass

Niestety nie udało mi się go jeszcze obejrzeć. Cały czas poszukuję tego filmu. :(

joker895

Co do drugiego filmu to ten:
http://www.filmweb.pl/film/Błękitny+motyl-2004-110805

ocenił(a) film na 7
wertuqq

Dziękuję. :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones