PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493925}

Ostatni egzorcyzm

The Last Exorcism
4,9 21 tys. ocen
4,9 10 1 21343
6,8 4 krytyków
Ostatni egzorcyzm
powrót do forum filmu Ostatni egzorcyzm

Czy producentom już całkiem odbija ? Aktorki powinny być w wieku postaci, które grają (albo max
2-3 lata różnicy).
Zresztą ten film to gniot. 3/10

ocenił(a) film na 6
pawel_nowakk

W każdym filmie grają aktorzy którzy pasują do filmu, pod względem talentu a nie wieku. Charakteryzator sprawa już czy aktorka ma być młodsza wyglądem czy starsza.
A czemu starsza osoba gra młodszą? cóż... idąc tropem dedukcji.
Nie chce mi się tracic czasu na szukanie, ale kiedy film wyszedł aktorka miała te 24 <jak zapewne sprawdziłeś> czyli w 2010 roku, filmy na ogół są kręcone z 2-4 lata wcześniej, niż jest data premiery. Co oznacza, ze aktorka miałą koło 20 lat gdy krecili film :) I gra 16-sto latkę czy to źle?
4 lata to nie dużo róznicy, szczególnie, że obecnie młodzież już kolo 17-18 lat wygląda dużo dojrzalej niż w rzeczywistości ma^^

ocenił(a) film na 3
kowal1528

Powinno się dobierać takie aktorki, które mają odpowiedni wiek, a nie że dorosła kobieta gra nastolatkę.
Zresztą nie wiesz ile miała lat jak kręcono te sceny. Możliwe, że 23 lata.


ocenił(a) film na 6
pawel_nowakk

Ta i chcesz mi powiedzieć, że zdjęcia+dystrybucja zajęło im hm, rok? Spoko, ale chyba nie wiesz z jakim wyprzedzeniem robione są zjęcia, już teraz w początku 2014 roku masz filmy z planowaną premierą 2017 a widziałem datę 2017 juz w 2013 :D

A co do wieku aktorek i aktorów to czepiasz się szczegółów, ja robumiem jakby 70-scio letnia babcia grała 20-sto latkę, no ale wykłócać się o ledwo pare lat różnicy?;>

ocenił(a) film na 3
kowal1528

Zależy jakie filmy. Nie wydaje mi się, że "ostatni egzorcyzm" miał zdjęcia aż kilka lat wcześniej.

A odnośnie wieku to chwilami mogą być te 2-3 lata więcej ,ale przesady.

Najbardziej nie podoba mi się jak w filmie pełnoletnia aktorka udaje niepełnoletnią. :)


ocenił(a) film na 6
pawel_nowakk

To raczej cięzko ci znaleźć filmy widzE:P prawie wszedzie starsze aktorki grają młodsze lub odwrotnie^^

ocenił(a) film na 3
kowal1528

Jak nie jest to zbyt widoczne, wtedy nie zwracam na to uwagi. Zresztą wiek aktorek to szczegół. Ten film nie podobał mi się bo cały był beznadziejny.