PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231584}

Ostatni król Szkocji

The Last King of Scotland
7,5 86 403
oceny
7,5 10 1 86403
6,8 18
ocen krytyków
Ostatni król Szkocji
powrót do forum filmu Ostatni król Szkocji

... i świetma gra aktorska to zalety tego filmu. Idi Amin to typowy neofaszysta, a zarazem połaczenie Hitlera z Wałęsą. Z jednej strony straszny tyran, z drugiej przywódca bez wyobraźni! Jednakże jestem zaskoczony grą aktorską a przedewszystkim tytułowego bohatera! Nie spodziewałem się ujrzeć takiego potencjału aktorskiego u Foresta Whitakera !!!! Ostatni król Szkocji to dobry film i daję mu 8

ocenił(a) film na 9
Adash_2

Weź nie obrażaj Wałęsy jesteś jednym z tych który wyładowuje swoje kompleksy na Wałęsie.Wałęsa wyciagnał nas wraz z JP II z jaskini komuny,obrażanie go nie przystoi

Słuchaj ja też nie lubie ciemnoty Rydzyka itepe.Ale kurde krytykowanie wszystkiego co Polskie nie zrobi z ciebie super fajnego kolesia.Pewnie krytykowanie religii Polski jest u ciebie modne a ty chcesz być taki sam

rommel2

Zgadzam się z Adashem! Jeżeli chodzi o Wałęse to w tym sensie ze Amin był tak samo władcą którym kierować mogli inni, jak marionetką. Faktycznie Wałęsa zrobił troche w Solidarności ale juz potem nic nie pokazał!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones