PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231584}

Ostatni król Szkocji

The Last King of Scotland
7,5 86 403
oceny
7,5 10 1 86403
6,8 18
ocen krytyków
Ostatni król Szkocji
powrót do forum filmu Ostatni król Szkocji

Podobała mi się postać wykreowana przez Forest'a i słusznie że otrzymał Oscara za tą rolę ale dziwi mnie to dlaczego James McAvoy nie dostał nominacji przecież on w tym filmie zagrał świetnie.

Myślę, że kolejny rok 2008 okaże się dla niego pasmem sukcesów i w końcu otrzyma nominacje do Oscara choćby za film "Pokuta". Zycze mu tego z całego serca. :] pozdrawiam wszystkich

_natka

McAvoy był w tym filmie genialny, rzeczywiście powinien był dostać nominację!

_natka

słuszna nagroda dla Whitakera, film świetny trzyma w napięciu do samego konca,trochę zbyt krwawy,ale historia tego wymaga,już można zobaczyć w telewizji n w hd,polecam

_natka

też tak myślę. pokuta to genialny film i oczywiście james zagrał świetnie jak zawsze. a jeszcze - przynajmniej z tego co mi wiadomo - mniejwięcej w tym samym czasie do kin wchodzi penelope :)

ocenił(a) film na 10
_natka

Owszem, Oscar mu sie należał jak w mordę strzelił(Forestowi). Co do McAvoya, zagrał super, ale nie należycie by statuetke otrzymać. Film świetny, naprawde warto, warto obejżeć.
10/10

ocenił(a) film na 9
Scirm

Mi się film podobał ale troche za dużo seksu było a co za dużo to nie zdrowo :D

Scirm

Też mam nadzieje że może za Pokutę dostanie nominacje- zresztą strasznie nie mogę się doczekać tego filmu. A co do "Ostatniego Króla Szkocji", moim zdaniem film na poziomie.
Naprawdę gra aktorska głównych, postaci świetna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones