film

Ostatni ludzie Czarnobyla 3

2020
1h 11m
8,2 454
oceny
8,2 10 1 454
Ostatni ludzie Czarnobyla to emocjonalny film dokumentalny pokazujący życie samosiołów - ostatnich ludzi, którzy do dziś żyją w strefie zamkniętej utworzonej po... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Ostatni ludzie Czarnobyla 3 zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Ostatni ludzie Czarnobyla to emocjonalny film dokumentalny pokazujący życie samosiołów - ostatnich ludzi, którzy do dziś żyją w strefie zamkniętej utworzonej po katastrofie elektrowni jądrowej w 1986 roku. W ich opuszczonych wioskach nie ma bieżącej wody, czy sklepu. Często brakuje energii elektrycznej, a oni sami walczą z narastającymi problemami podeszłego wieku. Pomimo trzech dekad spędzonych niemalże w samotności, ukazują obraz człowieczeństwa zapomniany w rozwiniętym świecie.

studio
XBestCinema
tytuł oryg.
Ostatni ludzie Czarnobyla 3
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Konkretny dokument, a mało tego jeszcze pomagacie ludziom którzy zostali z niczym w wioskach, gdzie podejrzewam że sama administracja ukraińska nawet nie interesuje się czy ktoś tam jeszcze mieszka.

Ściska za serce, i trzyma jeszcze długo po obejrzeniu. Wielki szacunek za to co robicie. Bardzo podobają mi się też zdjęcia, obejście, koty, psy, i to że rozmawiacie z tymi ludźmi, macie do nich fajne podejście. Wielki szacunek.

najlepsza część jak dla mnie, głównie z powodu rzeczy, których brakowało w dwóch poprzednich, w sensie realizatorzy przypomnieli sobie o historii, o świadectwie, o słowie - rychło w czas, bo poziom umieralności jest wysoki i niebezpiecznie rośnie, świadków wkrótce nie będzie - i w końcu zaczynają zadawać pytania; nie...

więcej

Samosioły

ocenił(a) film na 8

Znów jesteś wesoły?
Lekko idzie w życiu?
Zerknij chwileczkę na "Samosioly"
Ostatni Ludzie Czarnobyla...
Ile im byś dał
oszczędzając choćby na piciu...

Kiedyś, może
zajęty byłeś biznesem
pewnie już przegrałeś z kretesem
ożesz!
poświęć chwilkę z przedsiębiorstwa
może sam skończysz kiedyś na...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones