film

Ostatni olbrzym

El último gigante
2026

1h 42m
5,0 126  ocen
5,0 10 1 126
Kiedy jego dawno niewidziany ojciec powraca, przewodnik wycieczek musi jeszcze raz przeżyć ból z dzieciństwa i podjąć decyzję, która odmieni świat obu mężczyzn. Zobacz pełny opis
Dramat
Top 2026 roku #87
Ostatni olbrzym zobacz zwiastun

reżyseria Marcos Carnevale

scenariusz Marcos Carnevale

produkcja Argentyna

premiera

Nowość
Create list icon

"Ostatni olbrzym" opowiada historię Borisa (Matías Mayer), charyzmatycznego przewodnika po wodospadach Iguazu, którego świat zostaje zachwiany, gdy ojciec, którego nigdy przy nim nie było, powraca do jego życia. To, co zaczyna się jako niezręczne spotkanie, przeradza się w intymną podróż ku uzdrowieniu, w której obaj mężczyźni musi zmierzyć się z przeszłością, aby odkryć, czy możliwe jest odbudowanie więzi i danie sobie drugiej szansy jako ojciec i syn.

premiera 26 marca 2026 (Światowa) , 1 kwietnia 2026 (Polska premiera na VOD)

dystrybucja Netflix

studio Kuarzo Entertainment Argentina / Leyenda Films

tytuł oryg. El último gigante

inne tytuły więcej

Zdjęcia do filmu były kręcone w Puerto Iguazú, Puerto Libertad, Parku Narodowym Iguazú i nad wodospadami Iguaçu (Argentyna).
Okres zdjęciowy trwał od 17 maja do 5 czerwca 2025 roku.
TOP filmy z roku...
  • 2026
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • Zobacz wszystkie lata
Filmy dostępne na...
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jest już jeden wątek negatywny niech ten będzie dla tych,którzy zobaczyli w nim duuużo więcej niż pierdy :)
Ciekawy, dobrze zrealizowany, doskonale grany choć temat trudny.
Czy możliwe jest wybaczenie takich przewin ?
Sam mam wątpliwości,ale warto nad nimi pomyśleć.
Podciągnąłem na ósemkę bo bardziej kocham...

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Główny bohater jakiś taki odklejony, wygląda jak kloszar z defektem mózgu. Stary przypomniał sobie że ma syna... I robi sobie wycieczkę jest niby chory... Oglądanie tego męczy i nudzi... Jednym słowem odradzam!