PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30683}

Ostatnia fala

The Last Wave
6,8 1 877
ocen
6,8 10 1 1877
6,9 8
ocen krytyków
Ostatnia fala
powrót do forum filmu Ostatnia fala

ze ciarki po plecach przechodza i czlowiek sie boi a nie ma ani krwi, ani mordobicia, ani zabojstwa, etc.

Ostatnia fala to tego przyklad. Uwielbiam tak sie bac. Ten film mi sie tak podoba, ze nie przeszkadza mi nawet R. Chamberlain w roli glownej a jest to aktor zajmujacy jedno z czolowych miejsc na mojej liscie zniechecaczy do ogladania.

ocenił(a) film na 9
Anneke01

"Ten film mi sie tak podoba, ze nie przeszkadza mi nawet R. Chamberlain w roli glownej a jest to aktor zajmujacy jedno z czolowych miejsc na mojej liscie zniechecaczy do ogladania." -

mogę się podpisać rękami pod tym stwierdzeniem. Długo sie zabierałem do tego filmu własnie przez wzglad na niego, ale były to niepotrzebne obawy

hanno87

zastanawialam sie co sklonilo Weira do zatrudnienia Chamberaina. To bylo tak dawno, byl wtedy pewnie wielka gwiazda, moze mial tez inny image, ale mimo to pomysl ryzykowny a i tak sie udalo.

ocenił(a) film na 7
Anneke01

Najlepsze jest to, że sam montaż w tym filmie jest celowo oniryczny, w pewnym momencie można zatracić poczucie co jest rzeczywistością a co snem (i czym w ogóle są sny?) - co zresztą było na pewno intencją reżysera.

Anneke01

Chamberlain wam sie nie podoba?? chyba sobie robicie jaja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones