PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6998}

Ostatnia kobieta

La Dernière femme
6,1 356
ocen
6,1 10 1 356
Ostatnia kobieta
powrót do forum filmu Ostatnia kobieta

Nie sadziłąm ze ma tak duzego ptaka :) w tej scenie gdzie ma erekcje to albo sztuczny albo Gérard ma big dick :)

ocenił(a) film na 8
Monikaslask

W pełni się zgadzam.

MAKowiec24

zgadzasz sie ze ma sztucznego czy duzego :)?

ocenił(a) film na 8
Monikaslask

Dużego.

MAKowiec24

No nie da się ukryć :) z facetem jak ogladalismy ten film wpadl w lekki kompleks :)

ocenił(a) film na 8
Monikaslask

Miałem ten sam problem co twój facet, bo nie dość, że Depardieu to świetny, charyzmatyczny aktor to jeszcze obdarzony hojnie. Ale film oglądałem w marcu tamtego roku, więc już wydobrzałem. Ale jeszcze pytanie o koniec filmu, jakie zrobił na tobie wrażenie?

MAKowiec24

Ogładaleś sam czy z dziewczyna ? chłopak sam po tej scenie gdzie było widać jak hojnie obdarzony jest Depardieu powiedział ze masakra duży i poszedł zapalić :) Ostatnia scena długo siedziała mi w głowie i chyba nie tylko mi i chyba o to chodziło twórcom żeby została wryta w pamięć widzów :) Przyznaje ze rzadko zamykam oczy na filmach ale wtedy zamknęłam nie wierzyła ze to zrobił.

ocenił(a) film na 8
Monikaslask

Jak oglądałem ten film jeszcze nie miałem dziewczyny, niestety :)
Ale teraz mam i ona też interesuje się kinem, więc może już ten film oglądała, a jeśli nie, co jest możliwe bo to słabo kojarzony film, to planuje niedługo zrobić powtórkę, tak sam dla siebie, i wtedy zobaczę jej reakcję :)

MAKowiec24

Heh nie ryzykuj może :) Ja sama też byłam zaskoczona rozmiarem :) chyba nawet bardziej niz moj

ocenił(a) film na 8
Monikaslask

Zaryzykuję :) oboje wychowaliśmy się na "Asterixie i Obelixie: Misji Kleopatra" i oboje uwielbiamy Depardieu w tym filmie i chcę zobaczyć jej reakcję na widok wyposażenia Obelixa :)

MAKowiec24

a duza roznica w rozmiarze miedzy Toba a Depardieu :)?

ocenił(a) film na 8
Monikaslask

Niestety w filmie nie ma zbliżeń i jeśli Depardieu jest nagi to jego członek jest najczęściej w stanie spoczynku, więc trudno mi jakoś dokładnie porównać, ale tak na oko, niefachowo to i tak wygrywa ze mną o parę centymetrów :)

MAKowiec24

W jednej scenie ma stojącego , można porównac :) parę cm to od 2 do 10 :) hehehe

ocenił(a) film na 8
Monikaslask

Trudno jest mi na podstawie dostępnych w filmie scen określić dokładnie jaka jest różnica w centymetrach, może 5, a może i nawet 10

MAKowiec24

To faktycznie spora roznica :) moze nie ogladaj tego ze swoja dziewczyna bo bedzie Jej glupio :) wiem po sobie :)

ocenił(a) film na 8
Monikaslask

Tak tylko napisałem 5 i 10 cm., możliwe, że różnica wynosi najwyżej 2-3 cm., :)

MAKowiec24

tak jasne :) Swoja droga naprawde ma co pokazywac :)

ocenił(a) film na 8
Monikaslask

Dobra zejdźmy z tego tematu :) Znasz może jakieś inne filmy tego reżysera? ja na ten moment planuje obejrzeć "Wielkie żarcie",

MAKowiec24

Heh widze jak moj facet masz :) nie chcial ogladac drugi raz tego filmu , tak samo jak odcinka Spartakus: Krew i piach z nagim Mike Edward. :)
Przyjmij zaproszenie to bedzie mozna pisac priw.

ocenił(a) film na 8
Monikaslask

Ja dobry film drugi raz chętnie obejrzę, a ten film był dobry i planuję drugi seans,

ocenił(a) film na 3
MAKowiec24

W ujęciu kiedy się kładzie. Odwija ręcznik. Widac że ma normalnego członka. W scenie kiedy stoi w przedpokoju z dziewczyną, ma sztucznego. Każdy facet powinien umieć rozpoznać sztucznego p3nisa. Panowie XD oczu nie macie. Obejrzyjcie polski film z Czarkiem Pazurą kiedy ten odwiedza rekwizytora zamówić hu1a na sprężynie. Tutaj gerard ma podobnego. Ale każdy widzi to co chce XD

ocenił(a) film na 8
Valhilla

No chyba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones