PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503494}

Ostatnia podróż

Last Ride
6,5 486
ocen
6,5 10 1 486
Ostatnia podróż
powrót do forum filmu Ostatnia podróż

Slabiutkie

ocenił(a) film na 2

Rozczarowany jestem strasznie. Liczyłem na coś bardziej ambitniejszego. Film okropnie przewidywalny, nie dostrzegłem żadnych ciekawych wątków. Strata czasu.

ocenił(a) film na 6
kamil1801

Rozczarowany jestem strasznie. Liczyłem na bardziej ambitniejszą wypowiedź na temat filmu. Post okropnie przewidywalny, nie dostrzegłem żadnych ciekawych wątków. Strata czasu. a sam film spoko

mastrotitta

podzielam opinię kolegi mastrotitta, film znakomity ale nie dla dzieci wychowanych na amerykańskim kiczu typu "zmierzch" itp

ocenił(a) film na 5
mastrotitta

Rozczarowany jestem strasznie ta odpowiedzia. Liczyłem na bardziej ambitniejszą odpowiedź na temat wypowiedzi. Kpina okropnie przewidywalna, nie dostrzegłem żadnych ciekawych wątków. Strata słów a sam film jak post u góry mówi.

schiz

Rozczarowany jestem strasznie strasznie jestem Rozczarowany ynaworazczoR metsej einzsarts einzsarts metsej ynaworazczoR

schiz

"Bardziej ambitną" albo "ambitniejszą". Rozczarowana jestem waszą polszczyzną.

kamil1801

Bardzo ciekawe wątki zawiera elementarz; np. takie, że coś nie może być bardziej bardziejsze ( patrz: "bardziej ambitniejszego" ) Polecam przyswoić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones