PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652101}

Ostatnie dni na Marsie

The Last Days on Mars
5,4 11 003
oceny
5,4 10 1 11003
Ostatnie dni na Marsie
powrót do forum filmu Ostatnie dni na Marsie

Moim zdaniem film wypas. Może dlatego, że lubię takie klimaty. Produkcja na podstawie genialnego opowiadania Boundsa "Animatorzy". Przy czytaniu gęsia skórka zapewniona - poza tym opowiadanie kończy się zgoła inaczej. Polecam :)

ocenił(a) film na 6
Alien5

Dla mnie ten film jest niezły.Świetne jest natomiast jego wykonanie, wszystko w tym filmie poczynając od sprzętu kończąc na otoczeniu jest wykonane bardzo starannie nie można się do niczego przyczepić.Sam film ogląda się dobrze, ma fajny klimat, aktorzy też fajnie wcielili się w rolę.Film pozostawia ogromny niedosyt bo zwyczajnie spodziewałem się czegoś lepszego.Ok, mamy wirus który zabija załogę zamienia je w żywe trupy które wracają w celu mordowania, sorry ale gdzieś to już widziałem, do tego nic nie jest absolutnie pociągnięte w celu wyjaśnienia czym jest ta forma życia itp.Ogólnie dobre kino na jeden raz, zdecydowanie nie zapadnie mi w pamięć.Ale polecam każdemu kto lubi klimaty Si-fi bo warto film obejrzeć choćby po to żeby wyrobić sobie własne zdanie.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Alien5

Pamiętam, że czytałem to opowiadanie jako 10 latek w archiwalnym numerze "Fantasyki" (kupionym jeszcze zanim się urodziłem przez mojego ojca w 1983 roku ;). Faktycznie inaczej się kończy, w filmie wygląda to trochę naiwnie, ale dajmy spokój. W końcu to marsjańskie s/f, a nie rosyjska ekranizacja katastofy smoleńskiej, więc nie ma się co spinać.

ocenił(a) film na 8
James

A jak się kończy bo nigdzie nie mogę znaleźć pełnej, a nawet skróconej wersji opowiadania?

oj86

Pełne opowiadanie można znaleźć przez googla. Na stronie niniwa22. Miłej lektury :)

ocenił(a) film na 6
oj86

Jak dobrze pamiętam, to akcja opowiadania jest o wiele krótsza i kończy się
-
[SPOILER ALERT]
-
na powierzchni planety śmiercią wszystkich uczestników wyprawy.

Alien5

Film jest całkiem dobry. Zwłaszcza sugestywna ścieżka dźwiękowa, która bardzo mi się podobała. Polecam przesłuchać utwory z tego filmu.

Alien5

Na pewno lepszy niż Marsjanin. Przynajmniej realistyczny, duszny, przygnębiający. Normalne kino a nie naciągnięta bujda w amerykańskim stylu.

Alien5

Animatorzy to jedno z moich ulubionych opowiadań. Niestety, prawdopodobnie autor inspirował się niektórymi motywami z filmu Planet of the Vampires.

ocenił(a) film na 7
Alien5

Fajny klimat tego filmu, efekty specjalne i fabuła, ocena powyższa nie jest adekwatna, bo film jest wart obejrzenia 6/7*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones