PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652101}

Ostatnie dni na Marsie

The Last Days on Mars
5,4 11 011
ocen
5,4 10 1 11011
Ostatnie dni na Marsie
powrót do forum filmu Ostatnie dni na Marsie

słaby i durny

ocenił(a) film na 3

ni kupupy ni... sie nie trzyma, ogólnie to zakała gatunku bedzie pewnie ale gusta różne są....
biedny i przewidywalny szkoda czasu.. lepiej zastanowić się nad dwóstronnym ruchem drogowym
na drogach dwu pamowych.... pozdro dla wytrwałych

quil_2

do bani :(

quil_2

Może lepiej zastanowić się nad płodzeniem komentarzy po zażyciu THC ?

ocenił(a) film na 10
martinpas

THC jest OK i własnie po sporej dawce zacząłem oglądać ten film na Ale Kino. Lubie ten klimat zwłaszcza o THC ten wyżej pewnie po dopalaczach :)

ocenił(a) film na 4
quil_2

jestem fanem gatunku ale to akurat było dno, nuda, bajki dla dzieci mają większą głębię

quil_2

Zombie na Marsie. Ludzie trzymajcie mnie. Schemat goni schemat. Szkoda czasu na ten badziew.

ocenił(a) film na 3
STAMiNA

Oczywiści, gdyby Marsa zastąpić np. opuszczoną platformą wiertniczą, to w sumie scenariusz mógłby pozostać ten sam.

ocenił(a) film na 2
quil_2

Aż dodam cegłę bo Tragedia. Lata doświadczeń widza sci-fi jak w kiblu spłukał. Może być dla młodych - jako 'moje pierwsze straszne sci-fi' - a potem będzie już tylko lepiej. Naprawdę chcemy czegoś więcej niż durnoty i nielogizmu aby podtrzymać fabułę.

rorian

Co w tym filmie była aż tak nielogicznego i durnowatego?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
drenz

Film nie jest zły, aczkolwiek poza innymi, dość często pomijanymi elementami (jak m.in. to, że grawitacja jest tam trzykrotnie niższa niż na Ziemi czy też ciśnienie atmosferyczne wynosi góra 1% ziemskiego), to jedną z takich nielogiczności jest robienie zastrzyku osobie ze stwierdzonym brakiem pulsu (Charles) i oczekiwanie, że preparat magicznie rozejdzie się w organizmie (co zresztą nastąpiło błyskawicznie ;-)), tudzież używanie aerozolu w stosunku do takich osób (brak oddychania płucnego, więc co najwyżej mogli dostać od tego wysypki). Inne: gdy byli w łaziku mogli po prostu rozjechać przynajmniej tamte dwa "zombiaki".

użytkownik usunięty
drenz

Nie lubię w filmach jak ktoś włazi albo pcha łapy tam gdzie nie powinien. Każdy wie, że zaraz będzie z tego jakaś heca, że na pewno źle się to skończy dla ciekawskiego bohatera filmu a ten i tak tam lizie. Żeby było śmieszniej to przeważnie są to jacyś naukowcy, którzy albo muszą coś koniecznie dotknąć a tu jeb! i nie ma ręki albo muszą gdzieś poleźć za wszelką cenę jakby nie można było poczekać do jutra, uzgodnić wszystko z kolegami i na spokojnie podejść do tematu. No ale wtedy filmu by nie było. Czy oni ich nie uczą pracy w grupie? Czy to nauczanie tak na łeb poleciało, że ludzie jacyś mało rozumni. Nie wiem ale czasem mnie drażnią takie rzeczy oczywiste dla zwykłego człowieka jednak naukowiec zawsze coś spartoli.

ocenił(a) film na 4
drenz

Nielogiczne: oklejanie plastrem krwawiącego skafandra.
Durnowate: "rura do dwutlenku węgla" po co to komu na stacji kosmicznej? W dodatku wielkości studzienki kanalizacyjnej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones