PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496170}

Ostra jazda: Piwny Ping Pong

Road Trip: Beer Pong
5,6 5 282
oceny
5,6 10 1 5282
Ostra jazda: Piwny Ping Pong
powrót do forum filmu Ostra jazda: Piwny Ping Pong

To bardzo proste.

1). Na główna postać filmu (w tym wypadku Andy), muszą lecieć najlepsze panny, jakie są w fabule. Poza tym musi wyglądać jak ciota i mieć umalowane usta szminką.

2). Można wstawić wątek religijny, który kompletnie niczemu nie służy. Chociaż z tego filmu można wywnioskować, że Modlący się zawsze dostają to o co proszą, w tym wypadku autobus pełen lasek.

3). Można w miejsce obiecującej sceny, gdzie rozpędzone auto zmierza ku przechodzącej przez jezdnię staruszce, wstawić płynne przejście na rozdziawioną gębę rudego lamusa, który miał najgorszą rolę.

4). No i końcówka. Ostatnie wypowiedziane słowa w tym filmie sprawiają że ludziom ręce opadają z żenady. Jeżeli ktoś chce zepsuć film, niech nakręci takie właśnie zakończenie filmu...

ocenił(a) film na 7
Ferfec

Może komedia nie najwyższych lotów, ale zdecydowanie lepsza od niejednego badziewia, więc proszę nie wybrzydzać

Civoxy

Eee, ale ta strona chyba wlasnie po to istnieje, zeby wybrzydzac i oceniac filmy :)

ocenił(a) film na 4
Ferfec

Dla filmów takich jak ten powinna powstać jakaś osobna nazwa gatunku filmowego. I nie jest to bynajmniej komplement. Weźmy kilku studentów (przy okazji dopilnowując, żeby główny bohater był postacią najmniej wyrazistą), głupkowaty scenariusz, dużo cycków, trochę zioła i alkoholu, sporo żartów z podtekstem seksualnym i mamy gotowy XXI-wieczny "film drogi". Scenariusz przewidywalny od pierwszej minuty - sporo nietypowych zbiegów okoliczności, kryzysowy moment pięć minut przed końcem filmu i piękny happy end, gdzie główny bohater ląduje w ramionach swojej ukochanej. Identycznych "komedii" widziałem już co najmniej kilka i każda jest kalką poprzedniej. Niby fajnie i łatwo się to ogląda, ale pozostawia po seansie pewien niedosyt, wręcz zażenowanie. Taki filmowy fast food.

ocenił(a) film na 7
Lubooo

Może i komedia jak każda inna tego typu ale ja się przy niej dobrze bawiłem. Było nawet całkiem sporo momentów w których się śmiałem także nie było tak źle. Samo stwierdzenie "dużo cycków... sporo żartów z podtekstem seksualnym" już mnie zainteresowało ;) Tym bardziej, że dziewczyny nie były brzydkie film oglądało się przyjemniej :) Na fabułę nawet nie ma co się nastawiać bo jej nie ma ^^

ocenił(a) film na 2
Pakla

No właśnie to są typowe filmy, dla typowych facetów... szkoda tylko że fajne dziewczyny nie zapewniają fajnej fabuły ;) a przecież jedno drugiego nie wyklucza, więc nie wiem czemu zawsze te komedie muszą być totalnym chłamem

ocenił(a) film na 2
Lubooo

znam jedną zajebista komedie, gdzie jest grupa nastolatków, trochę cycków, seks , narkotyki oraz religijny wątek. a i tak jest naprawdę przegenialna o dziwo ! Detroit rock city

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones