PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496170}

Ostra jazda: Piwny Ping Pong

Road Trip: Beer Pong
5,6 5 283
oceny
5,6 10 1 5283
Ostra jazda: Piwny Ping Pong
powrót do forum filmu Ostra jazda: Piwny Ping Pong

Siemka!
Mam pytanie czy jest w tej części jakieś powiązanie z ROad Trip z 2000 r. Czy spokojnie można zobaczyć tę nie oglądając poprzedniej?

ocenił(a) film na 4
ari92

jedynym powiązaniem jakie zauważyłem jest jeden z bohaterów. W pierwszej części brał on udział w wyprawie, a w tej pełni rolę narratora opowieści. i chyba tyle

ari92

Niestety tak. Kontynuacja niezlej komedii, nakrecona wylacznie na rynek video. Laczy je tylko jeden gostek i uniwerek Ithaca, oraz oczywiscie tytul filmu. Tego typu produkcje zwykle nie liczy sie jako oficjalne kontynuacje. Dla przypomnienia: oficjalna czwarta czesc "American Pie" dopiero powstaje, choc to juz siodma czesc serii. 3 czesci na rynek video nie maja znaczenia.

ocenił(a) film na 4
ari92

polecam zapoznać się z terminem spin-off

Lubooo

Dzięki za pomoc po ok. 2,5 roku oczekiwania wreszcie spokojnie mogę obejrzeć ten film. Dzieki Ci! Żartowałem już dawno obejrzałem. Twoja pomoc okazuje się niepotrzebna, bo i tak gówno mówi, wiem co to znaczy spin-off, ale czasem żeby zabrać sieza spin-offa warto obejrzeć oryginał, z którego on sięwziął i o to mi chodziło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones