PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=993}

Otchłań

The Abyss
7,3 32 558
ocen
7,3 10 1 32558
6,0 4
oceny krytyków
Otchłań
powrót do forum filmu Otchłań

Ściągnięty żywem

ocenił(a) film na 8

Z spotkań 3 stopnia Spielberga i niestety gorszy
8/10

odynus

Troche z Bliskich...troche klimatu Obcego tyle że wszystko w morzu.Może to jest troche oryginalne.Cameron zrobił świetnego Terminatora,jeszcze lepsze decydujące starcie.Otchłań już nie jest tak dobra ale jak dla mnie to i tak jeden z jego bardziej udanych filmów.Troche spieprzona końcówka jak dla mnie.

ocenił(a) film na 7
wreathchlors

Z "Blskich Spotkań..." Spielberga jest tu tylko i wyłącznie motyw kontaktu ludzi z obcymi. Cała reszta jest zupełnie inna, ze scenariuszem i wizją reżysera na czele.

JaszczurXP

Z "Bliskich Spotkań" wyciągnięte jest to że ten kosmita się świecy wszystkimi kolorami tęczy. Tak jak
statek kosmitów w CEo3K.

ocenił(a) film na 8
wreathchlors

Zgodzę się, że jest tu wiele z obcego 2 czy 1, dosłownie niektóre ujęcia żywcem wycięte z tych filmów. Może i nie na wiele sposobów da się sfilmować bieganie po ciasnych korytarzach ale bez przesady.
Denerwuje mnie infantylność i to, że ludzie pływają sobie na zewnątrz jak w basenie, ale w sumie film ma 20 lat i trzyma poziom.

odynus

nie karmić trolli, niech wszystkie z głodu pozdychają

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones