PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=993}

Otchłań

The Abyss
7,3 32 559
ocen
7,3 10 1 32559
6,0 4
oceny krytyków
Otchłań
powrót do forum filmu Otchłań

Ten film spośród tych w reżyserii Camerona podoba mi się najmniej, co nie oznacza wcale, że jest zły. Nie ma moim zdaniem tej świeżości poprzednich filmów. Największą zaletą są na pewno wspaniałe, przełomowe efekty specjalne, a także podwodne zdjęcia. Fabuła rozgrywa się na dwóch płaszczyznach - widzimy losy rozpadającego się małżeństwa, a także wykonywanej przez nich misji. Tradycyjnie świetne aktorstwo, szczególnie znakomicie wyszedł Michael Biehn grający szalonego porucznika Coffeya, który specjalnie do tej roli zapuścił wąsy. 8/10.

ocenił(a) film na 7
robert2207

Wielki plus za muzykę dla Alana Silvestri.

ocenił(a) film na 8
GrimReaper76

Dziwi mnie jedynie, dlaczego Biehn nie dostał za swoją rolę jakiejś nagrody, ponieważ wyszedł rewelacyjnie.

ocenił(a) film na 10
robert2207

Moim zdaniem najgorszy film Camerona to " Prawdziwe kłamstwa " - choć i ten nie jest beznadziejne kiepski jak na tego typu gatunek.

ocenił(a) film na 8
scoiataell

Najgorszy film Camerona?
Wy chyba Titanica i Avatara nie widzieliście xD

ocenił(a) film na 8
Znawca_

No to ty chyba nie widziales Piranii II :)

ocenił(a) film na 9
L3gion92

Zgoda. Pirania II to jeden z najgorszych filmów, i to nie tylko Camerona, ale chyba w historii. Wiem iż Cameron wstydzi się że go popełnił, zwłaszcza że pierwsze Piranie dało się jeszcze wytrzymać. Otchłań natomiast, jest naprawdę dobra. Ed Haris, Michael Biehn i Mary Elizabeth po prostu świetni. Super efekty. Dobra muzyka, jak to u Camerona, chorobliwa perfekcja.

robert2207

avatar dużo gorszy :)

ocenił(a) film na 9
robert2207

Hmm... jak dla mnie to film wśród dzieł Camerona jest jeden z lepszych ustępując miejsca Obcym i Terminatorom tylko ;>

Qzak

To dla mnie jeden z lepszych ( o ile nie najlepszy film J.Camerona
9/10 (w tym dodatkowy punkt za klimat głebi:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones