PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=993}

Otchłań

The Abyss
7,3 32 557
ocen
7,3 10 1 32557
6,0 4
oceny krytyków
Otchłań
powrót do forum filmu Otchłań

Do tego ciekawe pomysły reżysera (np. z tą cieczą do oddychania), dobre aktorstwo i wspaniałe efekty. Godny polecenia.

Sqrchybyk

Pomysł z cieczą do oddychania nie należy do reżysera, lecz do naukowców :) Taki płyn istnieje naprawdę! Byłem w niezłym szoku gdy się o tym dowiedziałem. Niestety nie jest to najzdrowszy sposób oddychania.

ocenił(a) film na 10
Arcturus

oddychanie bez takiego plynu na glebokosci kilku tysiecy stop tez jest nie zdrowe ...
co do samego istnienia takiej substancji mam pewne watpliwosci ...

ocenił(a) film na 10
Avenger111

Ten płyn rzeczywiście istnieje. Wątpliwości niepotrzebne.

użytkownik usunięty
Avenger111

http://en.wikipedia.org/wiki/Liquid_breathing

Nie miej watpliwosci tylko zbadaj sprawe

ocenił(a) film na 9
Sqrchybyk

Mam na dvd edycje specjalną tego filmu!!O wiele lepsza!! Widać,że kiedy była premiera tego filmu w stanach nałożono cenzure na ten film!! Dlaczego?Otóż w "Głębi" w edycji specjalnej reżyser krytykuje rząd stanów zjednoczonych,a dokładnie jego interwencje dotyczące wojny!! Poczynając od wietnamu!!Końcówka filmu jest zupełnie inna -kosmici wywołują kilkunasto metrową fale,która ma zniszczyc naszą planete--ma być to kara za brak szacunku do życia!! Efekty są genialne--"dzień zagłady" i "pojutrze" sie chowają---film trwa o znacznie dłużej!! Teraz jest to jeden z lepszych filmów jaki widzialem,wczesniej był poprostu dobrą produkcją!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones