PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=993}

Otchłań

The Abyss
7,3 32 573
oceny
7,3 10 1 32573
6,4 5
ocen krytyków
Otchłań
powrót do forum filmu Otchłań

Ale ściema jakże byłem szczęśliwy (szkoda tylko że pod kioskiem) kiedy dziś kupiłem jedyny naprawdę oczekiwany tytuł.Dzwięk 5.1 no i najważniejsze 163 min. czyli wer. reż. jednak w domu entuzjazm prysł jak tylko włożyłem płytkę do dvd. Dźwięk i owszem ang.5.1, l.pol.5.1 ale długośc 139'20" czyli stara wersja którą J. Cameron (z bólem serca) musiał zrealizowac w tamtych czasach... ale to inna bajka. Tak więc jeśli chcesz kupic kiepską wersję tego wspaniałego filmu to cena jak wiadomo 28.87zł.

użytkownik usunięty
michael_69

Masz rację, też się wkurzyłem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Świrek

michael_69

Witam

To znaczy, że w pokręconej kolekcji ten film kosztuje prawie 3 dychy. Nie no to wogóle się nie opłaca. Ostatnio znalazłem ten film bodajże w real'u za 19,90 edycja specjalna z tertyfikatem THX i te upragnione 163 min. Jakość rewelacyjna. Myślę, że jedyna rzecz jak przyciąga do kupowania filmów w tych przeróżnych kolekcjach to polski lektor, nie wiedziałem jednak, że te filmy są całkiem drobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones