PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=993}

Otchłań

The Abyss
7,3 32 558
ocen
7,3 10 1 32558
6,0 4
oceny krytyków
Otchłań
powrót do forum filmu Otchłań

Wersja reżyserska.

ocenił(a) film na 8

Mam nadzieję, że w tv4 pokażą wersję reżyserską, chociaż poprzecinaną reklamami.

mona_4

W gazecie mam napisane czas trwania 210 min ^^ wiec niby reżyserska

ocenił(a) film na 9
ModulO

Reżyserska :-) Właśnie leci scena z relacją z TV u obcych.

Very Nice ! :-P

ocenił(a) film na 8
Denis

Pierwszy raz obejrzałem ten film i jestem pod wielkim wrażeniem.Świetne kino sci fiction.
Nawet nie wiedziałem,że to co puścili na tv4 to wersja reżyserska :p

ocenił(a) film na 9
mona_4

Świetny film, rzekłbym, że wręcz genialny. Pamiętam jak mając 12lat, brat przyniósł ten film na VHSie, ze względu na młody wiek nie dane było mi wtedy go obejrzeć :/ Lecz teraz po latach wrócił do mnie, w dodatku w wersji reżyserskiej, szkoda tylko że słabo nagłośniony. Warty 3,5h siedzenia przed szkłem telewizora.

Właśnie tak powinno wyglądać współczesne kino sci-fi!!! Scenariusz, realizacja - klimat!!!, odpowiednia obsada, a to wszystko w połączeniu z wyważonymi efektami specjalnymi. W latach '80 potrafili zrobić kawał dobrego kina, wraz z rozwojem multipleksów, coś jakby umarło.

Po ostatnim obejrzanym przeze mnie filmie z Keanu Reeves - "Dzień, w którym...", odzyskałem apetyt na kino sci-fi.

Pozdrawiam wszystkich ceniących dobry smak.

ocenił(a) film na 5
mona_4

Mi film nie podobał się do końca, strasznie naciągana końcówka typowo amerykańska.Pierwszy film J.Camerona do którego mam takie zastrzeżenia.

ocenił(a) film na 8
Wartosc_Bezwzgledna

Mnie w zakończeniu denerwowały tylko te ekstremalne sytuacje, bo przesłanie i strona graficzna - robią wrażenie, to prawdziwy wielki finał do tego filmu, który łączy wprowadzone wcześniej wątki, i zachwyca wizją i środkami.

ocenił(a) film na 5
mona_4

Co do przesłania: Wg mnie to pomysł dobry ale wykonanie mnie nie przekonuje.

ocenił(a) film na 10
mona_4

Właśnie oglądałem wersję specjalną (2g15m) i spoko. O dziwo końcówka trochę niedomaga a mimo wszystko film robi dobre wrażenie. Klasyk sf. Świetna rola Mary Elizabeth Mastrantonio <3

ocenił(a) film na 10
mc_aural

2g51m ofkors.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones