PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652656}

Outpost: Front wschodni

Outpost: Rise of the Spetsnaz
4,8 1 417
ocen
4,8 10 1 1417
Outpost: Front wschodni
powrót do forum filmu Outpost: Front wschodni

6/10

ocenił(a) film na 6

Nie będąc zwolennikiem takich filmów o "zombies" po przeczytaniu opinii o tym filmie
pomyślałem sobie że zaryzykuje. ...( biorąc pod uwagę że już raz byłem posiadaczem tego
filmu ale usunąłem i musiałem się postarać jeszcze raz o niego )... No i muszę przyznać że
nie żałuje , jest o wiele lepszy niż oglądany ostatnio w podobnych realiach przeze mnie "
Experyment SS " z 2013r . Jednakże nie jest to film wysokich lotów , ale posiada dobra akcje ,
dobrze zagrana rola przez Bryana Larkina , sceneria gęstego , dzikiego lasu i wtopionego w
nim kompleksu jest naprawdę fajna ! Outpost posiada też dobry klimacik mroczny , szary ,
który super wspólgra ze scenerią. Kończąc chciałby wspomnieć o zombiakach których było w
sam raz( nie przesadzili z ilością i jakością ) , ale gdyby reżyser scenariusz zmienił że to są
zwykli ludzie na których prowadzono eksperymenty i nazwałby ich "mutanty" a nie "zombies" też
byłoby dobrze a może i lepiej ! ...no ale to seria i "zombie" to "zombie" i tego nie należy
zmieniać ! To była moja taka mała sugestia co do tego filmu :) . Outpost polecam nie jest
wymagający ale można spokojnie obejrzeć !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones