PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848826}
3,3 29 560
ocen
3,3 10 1 29560
2,1 16
ocen krytyków
Pętla
powrót do forum filmu Pętla

Nie polecam!

ocenił(a) film na 1

Po pierwsze film żadnego na mnie wrażenia nie zrobił,po drugie nic nowego jak to w filmie Vegi tyle że wiećej scen bzykania wiec nie dajcie sie nabrac ze nakrecił inne kino,po trzecie film przesadzony i watpie by całkiem oparty na faktach a watek z żoną cygana to masakra,wstyd,dla rodziny cygana i zony,cygan sie w grobie przewraca,watpie by takeigo cos miało miejsce jak żona Cygana na jego oczach "obciągała" Śniezkowi" taa jasne żenada nawet głupiej dwójki temu filmowi nie dam

Marcin_Boss_1424

>>>,watpie by takeigo cos miało miejsce jak żona Cygana na jego oczach "obciągała" Śniezkowi"<<<

Też nie wydaje mi się, żeby taka akcja mogła mieć miejsce w jakimkolwiek zakładzie karnym, gdzie na widzeniu klawisze trzymają osadzonego, a żona osadzonego obciąga pałę kolesiowi z CBŚP.
Tak samo jak to że typ w ekskluzywnym burdelu, gdzie są łazienki, posuwał dziwkę w anala, umazał sobie fujarę gównem i zamiast iść się przemyć, to wciągnął ciuchy oraz poszedł do innej konkubiny :D
No ale to są chore fantazje Krzemienieckiego aka Vegi, który po prostu taki jest czego dowodzą taśmy które wypłynęły kilka dni temu, gdzie gada ze swoją kochanką o analu i braniu z tyłka prosto do ust :D

hbk06_qbas

no coz , powinnyscie byc zadowoleni, w koncu robią to hetero, nie pedały. Wiecie w tyłek lubią też hetero faceci

monja88

Nawet nie wiem jak taki wyrzyg skomentować, bo to ni w 5 ni w 10 było :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones