PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848826}
3,3 29 690
ocen
3,3 10 1 29690
2,1 16
ocen krytyków
Pętla
powrót do forum filmu Pętla

... by zostać najgorszym reżyserem w dziejach kina. Przy jego nowotworach jak Bad Boy czy Pętla nawet wytwory Uwe Bolla zaczynają przypominać dzieła filmowe. Włączyłem sobie ten film nieświadomy, że to dzieło Vegi i po 13 minutach stwierdziłem, że "śmierdzi Vegą na kilometr". Film w tak krótkim czasie dorównał żenadą i absurdem całemu Bad Boyowi, a to duży wyczyn. Sprawdzam na Filmwebie i... zgadłem! "Reżyseria" - Patryk Vega, polski król żenady i obciachu. Ciekaw jestem kto finansuje te jego filmidla. Mam tylko nadzieję, że nie idzie na to ani grosz z moich podatków. Nigdy więcej nie obejrzę "filmu" tego beztalencia. Czy ten facet nie ma wstydu, czy po prostu "chrzanić sztukę, bo idioci i tak na to pójdą"? Tego nie da się oglądać. Więcej wspólnego z kinem mają nawet filmy w stylu Wzgórza mają oczy... Tam przynajmniej jest jakaś spójna fabuła, a nie migawki z różnych odcinków Kości i CSI: NY... Zamiast wydawać na Vegę, lepiej kupić... Vegetę. Ten pan nie umie w filmy... Niech lepiej zajmie się przerzucaniem obornika widlami. Może do tego ma więcej talentu niż do reżyserowania filmów. Przy tym czymś horror Krzesło diabła jest arcydziełem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones