I ekrixi

1 godz. 23 min.
5,6 888
ocen
5,6 10 888
1 981
chce zobaczyć
6,1 7
ocen krytyków
{"rate":6.142857,"count":7}
{"type":"film","id":717724,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/I+ekrixi-2014-717724/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Płomień
  • sylsob1 ocenił(a) ten film na: 1

Gniot!

• sylsob1 Jak dla mnie film pokazuje prawdziwe realia,złość,wściekłość,nawet ludzie w banku wyglądają naturalnie,w różnym wieku,a co do seksu,żona marynarza,on z dala od domu,mało czasu żeby wspulnie spedzać czas. Fakt że mąż korzystał z nocnych klubów,co świadczy o zdradzie,w tajemnicy przed żoną takie życie. Film dla dojrzałych widzów. dla tych co rozumieja życie...

Wojtek107712 To, że ten film oceniłam na 1 to nie znaczy, że nie Jestem dojrzałym widzem. Mam prawo do wyrażania swojej opinii. Nie wszyscy na tym forum to małolaty bez wiedzy o życiu!

• sylsob1 Napisałwm to ogólnie że dla dojrzałych widzów,mając na myśli wszystkich,wyraziłeś swoją opinie jednym słowem gniot,dlatego ktoś inny może odebrać to jak być był niedojrzały.

Wojtek107712 Ja nigdy nie sugeruję się innymi wypowiedziami. Sama oglądam i oceniam. Ten film nazwałam gniotem bo mi się kompletnie nie podobał ale rozumiem, że innym może się spodobać.