PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693851}

Pacific Rim: Rebelia

Pacific Rim: Uprising
5,6 31 304
oceny
5,6 10 1 31304
4,3 9
ocen krytyków
Pacific Rim: Rebelia
powrót do forum filmu Pacific Rim: Rebelia

Ten film momentami jest strasznie głupi, choćby to w jaki sposób kaiju dostały się znowu do nas. Serio? Prekursorzy stracili możliwość otwierania przejść czy co? A jak tak to w jaki spoób? I czemu nikt nie zauważył że w dronach montowane jest urządzenie do otwierania tych portali? No i czemu rdzenie dronów opierały się o móżgi(?) kaiju, ktoś jest mi w stanie wyjaśnić? No i Czy wszyscy piloci w tej chińskiej bazie siedzieli sobie spokojnie w tej bazie na zewnątrz? Nikt nie siediząl w bezpiecznych kajutach? No i czemu to centrum sterowania jest tak niebezpiecznie zabezpieczone? i czemu złomowane jagery są tak tragicznie zabezpieczone? Tyle pytań ciekawe czy będą jakieś odpowiedzi. A teraz nieco narzekań subiektywnych. Muzyka była strasznie nijaka. A motyw cyborgowychkaiju został strasznie szybko zamknięty. Spodziewałem się jakich ciekawszych walk z nimi :( A teraz może powiem co suibiektywnie dla mnie nie ssało. No na pewno walki, a co się z nimi wiąże fekty specjalne. i tak na koniec. Dzięki dystrybutorzy za taką dystrybucje (: P.S. Ostatnia scena mnie załamała

ocenił(a) film na 4
Dodwizo

Ja tam wciąż nie mogę wyjść z podziwu dla randomowo odpalonej rakiety, która naraz leci prosto w górę :D

ocenił(a) film na 5
Dodwizo

I dlaczego grał murzyn? Dlaczego grał Japończyk? Dlaczego grał Chińczyk? Dlaczego nie pili Coli? Dlaczego nie było ani jednego psa? Dlaczego nie było ani jednego kota? Dlaczego jeden z robotów walczył jak ninja? Dlaczego żaden z robotów nie użył statku jako miecza? Dlaczego reżyser pił? I DLACZEGO NIE BYŁO KAROLAKA!? K**WAAAAAA!!! DLACZEGO?!? No, jakieś pytania jeszcze?

ocenił(a) film na 5
Dodwizo

Błędów i niedorzeczność jest w tym filmie monstwo:/ Nastolatka buduje sam robota? Jagery mają bron do drapania Kaiju?? Motyw z góra fidżi niszczy fabułę 1. Po pierwsze w archiwum jest z 30 kaiju, przy symulacji ich ataku pokazuje z 10. Co ciekawe każdy z innego kierunku szedł, chociaż w jedynce był tylko 1 portal. Jager-kaiju się sam zbudował? Opętany naukowiec był supermenem czy co? Lot w stratosfer rozbitym jagerm tez jest niezły. piloci mieli zapas tlenu w kombinezonach? A mały Jager? Nie dość że mnóstwo absurdów to fabuła luźno nawiązuje do jedynki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones