PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8489}
5,6 4 610
ocen
5,6 10 1 4610
5,5 4
oceny krytyków
Pajęczarki
powrót do forum filmu Pajęczarki

obejrzalam go pierwszy raz jako gowniara :) jakies 15 lat temu. Dzisiaj obejrzalam ponownie, na jedynce. Takie w sumie fajne, o przyjazni miedzy dwiema kobietami. Kino lekkie latwe, przyjemne i smieszne :) Momentami sztuczne, zle zagrane, duzo niedociagniec, ale takie keidys byly filmy, to budzi fajne wspomnienia, i dlatego fajnie mi sie to ogladalo. Zupełnie inna gra aktorska niz to co teraz sie oglada. Tak jakby tam grali sami amatorzy ;)

Muza robiona przez Rubika i spiewana przez mlodziutka Gorniak z jakims takim lekko za wysokim glosem ;) To po tylu latach tez ma swoj urok.


Pakulnis bardzo przypominala mi w niektorych scenach cameron diaz.

B4HA

http://www.facebook.com/pages/Paj%C4%99czarki/432586666794266 :)

ocenił(a) film na 9
quska

Mnie też od razu skojarzyła się z Cameron Diaz szczególnie w tej Ameryce.I chyba zacznę oglądać takie filmy bo są o niebo lepsze niż dzisiejsze.Mają swój klimat lat 90 - tych młodziutkie aktorki niczym trzpiotki wydaje mi się ze grały z większym dystansem a muzyka sama w sobie cudna głos Edyty idealnie wpasował się w koncepcje tego filmu.

ocenił(a) film na 8
B4HA

Klimat jest niesamowity a swietne, przeciwstawne kreacje obu pan z pewnoscia najwiekszym atutem filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones