plakat filmu Pamiętnik Liny

Pamiętnik Liny

Linas kvällsbok
5,8 108
ocen
5,8 10 1 108
50
chce zobaczyć
{"type":"film","id":403068,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Pami%C4%99tnik+Liny-2007-403068/tv","text":"W TV"}]}
Pamiętnik Liny
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł


15-letnia Lina (Mylaine Hedreul) przyjaźni się z Theą (Alice Kastrup-Möller) i Carro (Lovisa Onnermark). Jedna jest atrakcyjną blondynką, druga przebojową imprezowiczką, więc wokół nich wciąż kręcą się chłopcy. Natomiast Linę nic nie wyróżnia. Sama mówi o sobie, że jest "cała na 'nie' - niefajna, nieśmieszna, niekochana, nieprzeleciana i15-letnia Lina (Mylaine Hedreul) przyjaźni się z Theą (Alice Kastrup-Möller) i Carro (Lovisa Onnermark). Jedna jest atrakcyjną blondynką, druga przebojową imprezowiczką, więc wokół nich wciąż kręcą się chłopcy. Natomiast Linę nic nie wyróżnia. Sama mówi o sobie, że jest "cała na 'nie' - niefajna, nieśmieszna, niekochana, nieprzeleciana i nieinteresująca". Chce to zmienić, więc zaczyna spotykać się z Danne (Rickard Roxvall). Jest z nim nie dlatego, że jej się podoba, ale dlatego, że odpowiada pewnym normom, ustalonym przez przyjaciółki. Nie sprzeciwia się, gdy Danne zaczyna z nią intymną grę, aż w końcu zostaje jej pierwszym kochankiem. Nie tak jednak Lina wyobrażała sobie miłosne uniesienia.

Pamiętnik Liny zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.