PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567609}

Pan Popper i jego pingwiny

Mr. Popper's Penguins
6,2 35 484
oceny
6,2 10 1 35484
5,5 6
ocen krytyków
Pan Popper i jego pingwiny
powrót do forum filmu Pan Popper i jego pingwiny

Co za durny pomysł na film

użytkownik usunięty

Ja pierdziele :(

ocenił(a) film na 9

to ma być DLA DZIECI!

Better902

Co z tego, że DLA DZIECI? Durny i tyle.

ocenił(a) film na 9
Zygfryd666

DLA CIEBIE DURNY, Dla dzieci frajda proste LOGICZNE CO NIE?

Better902

może dla dzieci frajda, może nie... nie wiem.

użytkownik usunięty
Zygfryd666

to po ch.. sie wypowiadasz

żeby było śmiesznie koleś

użytkownik usunięty
Zygfryd666

ale jak ty sie wypowiadasz to nie jest smiesznie tylko żałośnie

pozdrawiam

Zygfryd666

Dla mnie śmieszne :)

moscu

a polska z anglią też śmiesznie :)

Zygfryd666

ale zes wyjechal - Nie durny, lub banalny lub popostu nie majacy sensu pomysl itp. na filmy bajki dla dzieci skonczyly sie w latach 90's, 2000.

Mr_Krytyk

Nie bardzo wiem, o co Ci chodzi.

Mnie to też wygląda na jakąś kaszankę jak zobaczyłem reklamę tego filmu w telewizji zacząłem się niemiłosiernie śmiać z głupoty dzisiejszych filmów:)

Legion212

Miałem takie samo odczucie. Co to za durny pomysł, normalny człowiek by takie pingwiny oddał do zoo (chociaż znając życie tu pewnie od opieki nad nimi zależy otrzymanie jakiegoś spadku). Hollywood to po prostu zamknięte koło. Producenci zamawiają scenariusze ciągle u tych samych osób, którym kończą się już pomysły. Są całe tony wspaniałych historii do opowiedzenia, tylko komuś nie chce się wyjrzeć zza swojego biurka. W tej sytuacji niedługo na ekrany wejdzie "Pan Smith i jego zepsuta pralka".

użytkownik usunięty
nezumi1

są jeszcze głupsze filmy , np. taki o gadających samochodach zmieniających sie w inne maszyny

Domyślam się że chodzi ci o transformers;p ale zważ że to jest sci-fi a ten gatunek zawiera nierzadko dużą dawkę niestworzonych rzeczy.Choć akurat transformers za bardzo do gustu mi nie przypadł mimo że lubię ten gatunek.

użytkownik usunięty
Legion212

transformers to nie sci-fi !!!!! mylisz bajki dla dzieci z filmami SF

http://poleczkazksiazkamibeel2.blox.pl/2009/04/Pan-Popper-i-jego-pingwiny-Richar d-Atwater.html

Tyle w temacie. Z pozdrowieniami dla Polactwa (lic. poetica: Ziemkiewicz) nabijającego statystykę czytelnictwa jednej książki rocznie.

Diuk

Dobrze zgasiłeś polactwo, gratuluję ;-D

użytkownik usunięty
Diuk

Dla twojej informacji książki czytam namiętnie odkąd zakochałem się w Przygodach Hucka w podstawówce i fakt ze nie znam jakiegoś tam Pana Poppera nie czyni ze mnie i mnie podobnych jeszcze nieoczytanego Polaczka.

Star wars też był bajeczką dla dzieci przynajmniej według dzieci a oglądam nadal.Nie nie porównuje transformers do star warsów:).Bajeczka czy nie ale nadal sci-fiction.

użytkownik usunięty
Legion212

Star Wars to też nie Science Fiction a Space Fantasy... cytuję:
"Space Fantasy - fantastyka z elementami typowymi dla science-fiction, aczkolwiek odczuwalny jest tam brak dyskursu naukowego, a całość dzieła jak w większość gatunków fantasy, oparta jest o archetyp mityczny np. Star Wars Lucasa, Spelljammer) "

Skąd cytujesz. użytkowniku usunięty?

No bez jaj. Jakiś pan Dooper i jego pingwiny.

ocenił(a) film na 3

Oglądałem. Oczywiście bez dubbingu! Powiem wam, że było kilka śmiesznych scen i gdyby nie końcówka, dałbym mu 4/10.
Mówiąc "końcówka" mam namyśli, moment od którego próbowali uratować pingwiny z zoo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones